niedziela, 14 maj 2017 11:42

Ten rower może być Twój.

(2 głosów)

Coroczny Festyn Rodzinny w tym roku odbędzie się w nieco zmienionej formie.

Z okazji obchodów  25-lecia Gminy Kościerzyna zorganizowany będzie w ramach Gminnego Pikniku Rodzinnego.

Zmiana dotyczy miejsca przeprowadzenia imprezy. Odbędzie się na już w przyszłą niedzielę, 21 maja o godzinie 14.00 na placu przy blokach - ul. Osiedlowa 10.

Sama forma festynu zostaje niezmienna. Rada Rodziców przeprowadzi loterię fantową z cennymi jak zawsze nagrodami. Nagroda główna to oczywiście rower. Niezmiennie też dzieci i młodzież z naszej szkoły zaprezentują na scenie swoje umiejętności.

Zakład Sportu, Kultury i Turystyki przygotował mnóstwo atrakcji dla dzieci, oczywiście darmowych, takich jak dmuchańce i zjeżdżalnie,  konkursy dla najmłodszych oraz poczęstunek.

Niedziela 21 maj 2017

godzina 14.00

Plac przy 7 bloku - Osiedlowa 10

Nagroda główna - kliknij w zdjęcie, aby powiększyć (2048x1152)

Organizatorzy: Rada Rodziców, Zespół Kształcenia w Łubianie oraz Zakład Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna zapraszają całe rodziny na piknik.

Marcin Żurek

Czytany 701 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 14 maj 2017 22:39