środa, 17 maj 2017 06:58

Mamy drużynę na Turniej Sołectw.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że mam już skompletowaną drużynę na Turniej Sołectw Gminy Kościerzyna, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 21 maja, o godzinie 14.00 na placu przy 7 bloku.

Ekipa składać się będzie głównie z członków Stowarzyszenia Odtwórców Historycznych Drużyny "Niflheim" oraz naszego Radnego Rafała Jażdżewskiego. To jedyni ochotnicy.

Są też osoby, które pozytywnie zareagowały na moje "zaproszenie", za co wszystkim już dziś serdecznie dziękuję. Oczywiście nadal mogą zgłaszać się chętni a ostateczny skład "powołani" zawodnicy ustalą między sobą przed samym turniejem.

Dziękuję również Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Łubiany i Okolic, które dotychczas startowało w turniejach za deklarację wsparcia, gdyby był problem z obsadzeniem konkurencji. 

 

Nie zapominajmy, że  równolegle z Turniejem Sołectw rozpoczyna się Festyn Rodzinny ze słynną już loterią fantową, gdzie główną nagrodą jest wspaniały rower.

Marcin Żurek

Czytany 368 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 maj 2017 07:19
Komentarze   
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież

Facebook

 

Łubiana w Internecie