środa, 17 maj 2017 07:31

Trwa Wielki Konkurs Plastyczny

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Sołectwo Łubiana, Stowarzyszenie Odtwórców Historycznych Grupy "Niflheim" oraz Zespół Kształcenia w Łubianie zapraszają wszystkie chętne dzieci i młodzież naszej szkoły do udziału w Wielkim Konkursie Plastycznym pod patronatem Prezesa Zakładów Porcelany Stołowej "Lubiana S.A. pt. "Bezpieczny Przejazd Kolejowy"

Technika wykonania prac dowolna. Format pracy maksimum A3. Prace można składać w sekretariacie do dnia 27 maja 2017 roku do godziny 14.00. Każda praca musi być podpisana na odwrocie imieniem, nazwiskiem oraz klasą lub grupą. Prace będą oceniane przez komisję pod względem estetyki, zgodności z tematem oraz kreatywności, co znacznie zwiększa szansę mniej zdolnym uczestnikom. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród 1 czerwca 2017 roku podczas obchodów Dnia Dziecka.

Kategorie wiekowe:

- przedszkole/zerówka

- klasy I-III szkoła podstawowa

- klasy IV-VI szkoła podstawowa

- gimnazjum

Po zakończeniu konkursu zostanie zorganizowana wystawa wszystkich prac. 

 

Organizacja konkursu ma na celu uświadamianie dzieciom i młodzieży od najmłodszych lat jak bardzo niebezpieczne są niestrzeżone przejazdy kolejowe. 

Marcin Żurek

 

Bezpieczny Przejazd Kolejowy

Czytany 141 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 maj 2017 07:38
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież

Facebook

 

Łubiana w Internecie