Gminna produkcja godna Oscara czy Złotej Maliny?

0

Źródło: Internet


W Gminie Kościerzyna zakończyły się Zebrania Wiejskie, o czym przeczytamy na pierwszej stronie biuletynu Wieści z Naszej Gminy Kościerzyna.


Na potrzeby zebrań władze gminy przygotowały film przedstawiający dokonania w poszczególnych sołectwach. Materiał ten jest już dostępny w internecie i można go sobie jeszcze raz na spokojnie obejrzeć i przeanalizować. Na zebraniu niestety nie było to możliwe, gdyż na jedno sołectwo przypada średnio 10 sekund. Ja to już zrobiłem i wyciągnąłem wnioski.
Na załączonych zdjęciach mamy stop klatkę z Łubiany w wersji Wójta i mojej. Na biało zaznaczyłem powstałe chodniki a nie asfalt czy płyty a na czarno coś, co już było dawno (przed 2012 rokiem) czyli asfalt na ul. Pogodnej od ul. Słonecznej do ul. Wodnej oraz przy altanach „coś”. To „coś” wchodzi na prywatną posesję. Nie wiem, może gmina utwardziła mieszkańcowi podwórko? Nie wiem czy to błędy czy działanie celowe, żeby pokazać jak to w Łubianie jest na bogato? Film na pewno nie był tani i żeby wyemitować go z takimi niedociągnięciami? Na zebraniu jeden z mieszkańców zarzucił Wójtowi niekompetentność. Dlaczego nie zatrzymał się na Łubianie będąc w Łubianie i nie omówił co powstało, co ma powstać. Może wtedy byśmy zauważyli przedstawioną nieprawdę. Załączam też obraz Wielkiego Klincza czyli sołectwa, które można porównać z naszym pod względem liczby mieszkańców. Czy przedstawione na nim informacje są prawdziwe? Nie wiem. Ocenę pozostawiam Wam, czytelnikom.


Marcin Żurek

 

Wersja gminna:

Wersja z moimi uwagami:

Okolice altan:

Wielki Klincz:

Film promocyjny:


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wycinka drzew na prywatnej posesji
Uwaga wandale.
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Niemożliwe stało się możliwe

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.