Gminna produkcja godna Oscara czy Złotej Maliny?

0

Źródło: Internet


W Gminie Kościerzyna zakończyły się Zebrania Wiejskie, o czym przeczytamy na pierwszej stronie biuletynu Wieści z Naszej Gminy Kościerzyna.


Na potrzeby zebrań władze gminy przygotowały film przedstawiający dokonania w poszczególnych sołectwach. Materiał ten jest już dostępny w internecie i można go sobie jeszcze raz na spokojnie obejrzeć i przeanalizować. Na zebraniu niestety nie było to możliwe, gdyż na jedno sołectwo przypada średnio 10 sekund. Ja to już zrobiłem i wyciągnąłem wnioski.
Na załączonych zdjęciach mamy stop klatkę z Łubiany w wersji Wójta i mojej. Na biało zaznaczyłem powstałe chodniki a nie asfalt czy płyty a na czarno coś, co już było dawno (przed 2012 rokiem) czyli asfalt na ul. Pogodnej od ul. Słonecznej do ul. Wodnej oraz przy altanach „coś”. To „coś” wchodzi na prywatną posesję. Nie wiem, może gmina utwardziła mieszkańcowi podwórko? Nie wiem czy to błędy czy działanie celowe, żeby pokazać jak to w Łubianie jest na bogato? Film na pewno nie był tani i żeby wyemitować go z takimi niedociągnięciami? Na zebraniu jeden z mieszkańców zarzucił Wójtowi niekompetentność. Dlaczego nie zatrzymał się na Łubianie będąc w Łubianie i nie omówił co powstało, co ma powstać. Może wtedy byśmy zauważyli przedstawioną nieprawdę. Załączam też obraz Wielkiego Klincza czyli sołectwa, które można porównać z naszym pod względem liczby mieszkańców. Czy przedstawione na nim informacje są prawdziwe? Nie wiem. Ocenę pozostawiam Wam, czytelnikom.


Marcin Żurek

 

Wersja gminna:

Wersja z moimi uwagami:

Okolice altan:

Wielki Klincz:

Film promocyjny:Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Zaginęła nasza mieszkanka
  • Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie poszukuje zaginionej Małgorzaty Princ, 40-letniej mieszk...
  • Czytaj więcej...
Poszukiwania zakończone
  • Potwierdziły się wczorajsze doniesienia na temat odnalezienia zaginionej w poniedziałek Małgorzat...
  • Czytaj więcej...
Ścieżki rowerowe?
  • Od ponad dwóch lat słyszymy o planowanej budowie ścieżek rowerowych w Gminie Kościerzyna.
  • Czytaj więcej...

Komentarze

Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.