Dzieci z Ceramika Łubiana na obozie

6

Źródło: LKS Ceramik


W ubiegłym tygodniu dzieci z najmłodszej grupy Ceramika Łubiana przebywały na obozie sportowo – rekreacyjnym, który odbył się w Garczynie.


Podczas obozu zapewniono dzieciom atrakcyjny program sportowo – rekreacyjny oraz poznawczy, który w znaczący sposób wspierał rozwój fizyczny i intelektualny dzieci, a także dawał możliwość podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich. Dużą atrakcją dla uczestników obozu był rejs żaglówkami po Jeziorze Garczyn. Podczas obozu zorganizowaliśmy również wspólne ognisko dla naszych dzieci i ich rodziców. Podsumowaniem obozu był mini turniej piłkarski. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z obozu.

Krzysztof Recław


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: LKS CERAMIK. Opis: Obóz dzieci z LKS Ceramik w Garczynie.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Awaria zasilania
Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd

Komentarze

27.06.2018, 12:27 xyz 83.17.***.***
-3
zaangażowanie przed wyborami, a potem cisza.

25.06.2018, 22:27 Marcin Żurek
9
Jeśli Pan Krzysztof ponownie będzie się ubiegał o mandat radnego czy to źle? Nie pierwszy raz przecież to zrobi, o ile zrobi. Potrzeba ludzi młodych, ludzi z pomysłami, ludzi z energią, ludzi działających na naszym terenie. Kto z Was jest w stanie poświęcić tyle czasu dzieciom? Organizować treningi, turnieje, wycieczki? Tacy niestety już jesteśmy, że wszędzie widzimy drugie dno. Co do wyborów to prawie każdy z nas ma prawo startować. Samorządowe już w listopadzie a sołeckie w marcu. Jeśli chodzi o jego działania to czy one są pod publikę? Chyba nie. Mi przynajmniej nie chce się wierzyć, aby to co robi było pod wybory. Jeśli znów będzie ubiegał się o mandat to na pewno będę go popierał.

25.06.2018, 13:04 wyborca 192.42.***.***
-9
widać okres wyborczy zaczyna sie i niektórzy się zaczynają udzielać. Pan Krzysztof to jak dobrze mnie pamięć nie myli startował do powiatu. powtórka z rozrywki się szykuje


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.