Droga ubita za dochód z PIT-a

Vga pit

Źródło: Własne

Nie Mateusz. Nie Schetyna. Twoje Drogi zrobi Gmina! (z podatku PIT)

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kościerzyna.

Każdy z nas marzy o bezpiecznej, oświetlonej i utwardzonej drodze do domu, o parku we wsi, o placu zabaw, siłowni zewnętrznej, pięknej szkole, przedszkolu, sali wiejskiej itp.

My też możemy mieć na to wpływ. Nie wszyscy wiedzą, że aż 38% naszego podatku dochodowego trafia do gminy, w której się rozliczamy.

Gmina Kościerzyna budowę i remonty dróg jak i inne inwestycje finansuje głównie z własnego budżetu. Zadbajmy zatem wspólnie o To, żeby ten budżet był jak najwyższy. Wspierając akcję z PIT nie poniesiemy dzisiaj żadnych dodatkowych kosztów, za to realnie wpłyniemy na jutro w Naszym otoczeniu.

Płać podatek tam, gdzie mieszkasz – to do Ciebie wróci!

Co zrobić, żeby Twój podatek wrócił do Gminy Kościerzyna? - to proste!

Składając roczne zeznanie podatkowe wskaż w nim miejscowość w Gminie Kościerzyna (np. Łubianę), jako miejsce faktycznego zamieszkania.

Dołącz do mieszkańców, którzy mają wpływ na budżet naszej Gminy Kościerzyna!

Pamiętaj. Czas na zmiany.

Nie Mateusz. Nie Schetyna. Twoje Drogi zrobi Gmina. (z podatku PIT)

Zachęcają Radni:

Marcin Żurek,

Arkadiusz Maliszewski,

Rafał Jażdżewski.

Źródło: Własne. Opis: Droga ubita za dochód z PITa!.