Czas na zmiany

11

Źródło: Własne


Zaczęła się już SAMORZĄDOWA KAMPANIA WYBORCZA 2018. 

W związku z tym wspólnie z grupą przyjaciół utworzyliśmy Komitet Wyborczy Wyborców CZAS NA ZMIANY. To bezpartyjny Komitet Wyborczy, skierowany do mieszkańców Gminy Kościerzyna, oczekujących zmian w lokalnej polityce, oraz zwiększenia rozwoju Gminy Kościerzyna. Czas na zmiany!


Obecną kadencję Rady Gminy uważam za nie do końca udaną, gdyż wiele propozycji działań i inwestycji które składałem zostały odrzucone. Można było zrobić o wiele więcej dla mieszkańców i Gminy. Niestety obecny Wójt nie liczy się z radnymi którzy poddają krytyce jego działania. Ze względu na takie właśnie podejście Wójta Piechowskiego, (który ignoruje radnych) uważam, że jego czas jako wójta się skończył. Mamy bogaty program, dzięki któremu chcemy rozwijać Gminę Kościerzyna. Niestety obecnie Gmina dryfuje w porównaniu z innymi sąsiednimi gminami. Dlatego CZAS NA ZMIANY
Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w kampanii wyborczej, do zadawania pytań, oraz rozliczania z obietnic wyborczych sprzed 4 lat. Czas na zmiany i realne działanie a nie tylko puste obietnice. 
Proszę Państwa o pójście na wybory 21 października i głosowanie na swoich wybranych kandydatów. 
Pozdrawiam Rafał Jażdżewski


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wybory 2019 - ankieta
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wybory 2019 - lista kandydatów
Łubiana wybrała przy rekordowej frekwencji

Komentarze

09.09.2018, 09:56 Marcin Żurek
8
Utworzenie i zarejestrowanie komitetu to pierwszy krok w wyborach. Tak się stało. Komitet został zarejestrowany w nieprzekraczalnym terminie do 27 sierpnia 2018 r. Na chwilę obecną jest zbyt wcześnie aby podać listę kandydatów, gdyż jak to w życiu bywa, ludzie czasem się rozmyślają, znajdują się inni chętni i z reguły nie podaje się listy kandydatów przed ich zarejestrowaniem. Listy kandydatów na radnych trzeba zarejestrować do 16 września a na wójta do 26 września. Wtedy poznamy oficjalnych kandydatów z tego, jak i pozostałych komitetów. Więcej przeczytamy w naszym artykule z dnia 28 sierpnia "Wybory coraz bliżej - komitety zarejestrowane" http://solectwolubiana.pl/articles/305 Co mogę podać w tej chwili to to, że ja kandyduję do rady z tego komitetu a Rafał Jażdżewski na wójta.

09.09.2018, 09:30 Wieśmen 37.47.***.***
-6
A czy z teho komitetu jakiś kandydatów znamy na radnych czy na wójta?

08.09.2018, 07:02 Donald tusk 79.160.***.***
-2
I Z nowu obietnice ale nic nie będzie zrobione bo świnki.... ...do korony idę????????????

07.09.2018, 13:45 Anna K. 66.249.***.***
10
Brawo! Brawo! Brawo! Czas na zmiany! Będzie Pan świetnym wójtem!


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.