Spotkanie wyborcze w Łubianie

4

Źródło: Internet


Szanowni Mieszkańcy.

W poniedziałek, 1 października 2018 roku o godzinie 17:00 w salce na PKP odbędzie się spotkanie wyborcze.

W spotkaniu teoretycznie wezmą udział wszyscy kandydaci do rady z Łubiany, do sejmiku oraz na Wójta. Teoretycznie, bo nie wiem kto z nich się pojawi. Mogę zapewnić swojej obecności oraz Rafała Jażdżewskiego i obecnego wójta. 


Choć najlepszym rozliczeniem mijającej kadencji będą zbliżające się wybory, to spotkanie wyborcze jest okazją do wstępengo rozliczenia obecnej kadnecji zarówno wójta jak i radnych gminnych z ich obietnich. A także radnych powiatowych i sejmiku województwa. Jest to również okazja do poznania nowych kandydatów ubiegających się o mandaty na różnych szczeblach samorządu oraz do zapoznania się z proponowanym przez nich programem wyborczym. To też okazja do zadawania pytań, wymiany zdań i poglądów na różne sprawy i problemy trapiące naszą lokalną społeczność.

Serdecznie zapraszam do udziału zarówno w spotkaniu jak i do aktywnego zadawania pytań na spotkaniu i na łamach naszej strony oraz za posrednictwem Facebook-a. Obecna kampania będzie wyjątkowo krótka, co nie znaczy, że nie może być będzie intensywna. 

Ponadto już dziś apeluję do Was i gorąco zachęcam, aby niezleżnie od poglądów udać się w dniu 21 października i oddanie głosów na swoich kandydatów. Każdy głos jest ważny i cenny. Miejmy tego świdomość i wpływ na wynik wyborów. 

Marcin Żurek


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Awaria zasilania
Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.