Jak niektórzy prowadzą kampanię

15

Źródło: Własne


W ostatnim czasie w trakcie kampanii wyborczej pojawiło się wiele kłamliwych informacji jakobym przyczynił się do zamknięcia działającej strzelnicy na działce 307 w miejscowości Korne.


Wobec nagonki na mnie w trakcie spotkań wyborczych informuję, że:

  • W sprawie strzelnicy napisałem jedno pismo do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Gdańsku (które załączam poniżej), a w którym zadałem 2 pytania żądając informacji o przebiegu postępowania, oraz o poinformowaniu mnie o wyniku. 
  • Wniosek mój napisałem PO piśmie Wójta Gminy Kościerzyna Grzegorza Piechowskiego do SKO w Gdańsku, a który to złożył wniosek o stwierdzenie nieważności swojej decyzji w kwestii zatwierdzenia regulaminy Strzelnicy (pismo poniżej)
  • Wyjaśnienie całego zamieszania znajdziemy w postanowieniu SKO w Gdańsku z dnia 13.07.2018 r. w którym stwierdza, że postępowanie prowadzone jest z urzędu stwierdzenia nieważności decyzji Wójta, gdzie nie jestem wymieniony w żadnym miejscu jako strona postępowania. Dodam, że nie wspomina się też o moim piśmie ani udziale w całej tej sprawie (pismo poniżej)

Wobec powyższego cała ta sytuacja łącznie z działaniem ludzi powiązanych ze strzelnicą i Klubem Sportowym, świadczy o czynnym włączeniu się w kampanię wyborczą i poparciem jednego z kandydatów na wójta. Mnie dyskredytuje się pomawiając o czyny, których nie popełniłem. Dodatkowo wyciągano daleko idące sugestie dotyczące mojej osoby i życia prywatnego. Nagonka rozpoczęła się na portalu wykop.pl gdzie nie znając faktów zarzucono mi działanie na szkodę Strzelnicy a dodatkowo pomawiana bezpodstawnie, oraz organizowano działania mające na celu podważenie mojej wiarygodności. Atak miał następować na portalu facebook, gdzie komentujący celowo założyli fikcyjne konta. Ponadto dopuszczono się już kilku ataków na zebraniach wyborczych. 

Z poważaniem Rafał Jażdżewski


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Łubiana wybrała przy rekordowej frekwencji
Wybory 2019 - lista kandydatów
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wybory 2019 - ankieta

Komentarze

11.10.2018, 17:57 Do Janusza 83.20.***.***
19
Pan nie musi głosować na Pana Rafała. Nikt Pana nie zmusza. To co Pan Rafał dla nas robił wystarczy nam do podjęcia decyzji. Nie musimy wszędzie czytać wpisów oburzonych strzelców, którzy w większości są spoza Gminy. Proszę swoje mądrości zostawiać jak dotychczas na WYKOPIE. Tam są ludzie zainteresowani tematem. Tu raczej nie.

11.10.2018, 16:52 Janusz 81.190.***.***
-16
Jest ważny, bo podważa wiarygodność kandydata, który zajmuje stanowisko bez zapoznania się ze sprawą na zasadnie "nie znam się, ale się wypowiem". Trwa kampania, należy pokazywać wszystkie strony kandydatów, również te niewygodne.

11.10.2018, 12:52 Anna K. 66.102.***.***
20
Oto problem. Komentarz na fb. Jakby ludzie innych problemów nie mieli jak tylko Strzelnica. Uszami już to wychodzi. Nie ważne co zrobił Pan Jażdżewski, ilu osobom pomogł w ile spraw się zaangazował, ile czasu prywatnego poświecił dla innych. Ważny jest komentarz na facebooku. Szok. Kogo teraz strzelnica obchodzi? I to jeszcze w Kornem. A co nam Korne daje? Mamy swoje sprawy i problemy a nie w kółko słuchanie i czytanie o tym samym.

11.10.2018, 10:31 Janusz 81.190.***.***
-19
A jak się odniesie Pan do krążącego po internecie screena pańskiej wypowiedzi o tym, że strzelnica powoduje zagrożenie życia przez brak kulochwytów? Internauci udowodnili Panu kłamstwo, gdyż na tej strzelnicy kulochwyty są.


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.