Jasnowidz kandydatem do rady?

2

Źródło: internet


Szanowni Mieszkańcy. Drodzy Wyborcy.

Dziś w kilku zdaniach postaram się przybliżyć temat budowy hali sportowej w Łubianie. Nie jest żadną tajemnicą, że od kilku lat wraz z radnym Rafałem Jażdżewskim zabiegaliśmy o względy u wójta w tej materii. Niestety bezskutecznie. 


 


Budowa pełnowymiarowej hali sportowej była tematem wielu wniosków, pism, próśb czy dyskusji na sesjach. Myślę, że niejednokrotnie spędzała wójtowi sen z powiek. To, jak jej budowa jest ważna dla łubiańskiej społeczności jest ważna nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety. Wójt był zawsze na nie. Dlaczego? Być może dlatego, że to my o nią zabiegaliśmy a nie kto inny, To tyczy się zresztą wielu innych pomysłów i inicjatyw, gdzie jeszcze choć jeden z nich postaram się na dniach Państwu przedstawić. 

Dziś już wiemy, że wójt jest na tak i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości taka hala powstanie. 

Na stronie urzędu możemy przeczytać:

12 października 2018 r. Prezes ZPS LUBIANA S.A. Zbigniew Andrzejewski podpisał z Wójtem Gminy Kościerzyna Grzegorzem Piechowskim list intencyjny dotyczący woli współpracy w zakresie realizacji przez Gminę Kościerzyna inwestycji pn. "Budowa pełnowymiarowej hali sportowej przy szkole podstawowej w Łubianie, gm. Kościerzyna".

Tu, z tego miejsca, pragnę bardzo serdecznie podziękować Prezesowi ZPS Lubiana S. A. Panu Zbigniewowi Andrzejewskiemu za wyjście z inicjatywą współpracy do Wójta Gminy Kościerzyna. Cieszę się również, że wójt w końcu widzi potrzebę budowy hali w Łubianie. 

A teraz ciekawostka. Na ulotce jednego z kandydatów do Rady Gminy znajdziemy zapis, o rozbudowie sali przy naszej szkole. Wpisał to w swój bo przewidział, że tak się stanie? Niesamowite. 

Poniżej jedna z odpowiedzi wójta w sprawie hali, ulotka wyborcza oraz list intencyjny.

Marcin Żurek

 


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.
Awaria zasilania

Komentarze

18.10.2018, 07:22 Blokers 37.248.***.***
10
Takich ludzi nam potrzeba hehe.

18.10.2018, 06:03 Rafał Jażdżewski 188.146.***.***
8
Bardzo cieszę się, że pan Wójt Grzegorz Piechowski zmienił zdanie. Lepiej późno niż wcale... niezależnie od tego kto zostanie wójtem czy radnym mam nadzieję, że ta hala powstanie. Teraz czas panie Wójcie na rozbudowę parkingu przy Szkole w Łubianie. O tą inwestycje też bardzo zabiegaliśmy... Pozdrawiam Rafał Jażdżewski


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.