Uwaga Łubiana. Znów potrzebna Wasza pomoc.

Vga pieski ug 1

Źródło: UG Kościerzyna

Na stronie Urzędu Gminy Kościerzyna pojawił się apel o szukaniu domu dla piesków. Wiem, że u nas jest wielu dobrych ludzi, nieobojętnych na krzywdę czy to innych czy to zwierząt. Wierzę, że znajdzie się wśród nas ktoś, kto da tym psiakom nowy, pełen ciepła i miłości dom. Warto pomagać.

Marcin Żurek

Szczegóły poniżej:

W dniu 5 lutego 2018 roku w miejscowości Wielki Klincz Straż Gminna znalazła dwa pieski. Szczeniaki obecnie znajdują się na terenie Urzędu Gminy Kościerzyna. Pieski mają ok. 6-8 tygodni, jeden jest maści czarnej, a drugi beżowej. Szukamy chętnych do adopcji, w przeciwnym wypadku pieski trafią do schroniska. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o zgłaszanie do urzędu lub pod nr telefonu 609138132, 603577699.

Źródło: UG Kościerzyna