Petycja ws. budowy lewoskrętu

6

Źródło: Własne


Szanowni Mieszkańcy, zapraszamy do składania podpisów pod petycją ws. budowy lewoskrętu na Schetynówkę i do Szarloty oraz ronda w Kornem. Podpisy można składać w kiosku u Sołtysa przy ul. Osiedlowej w godzinach jego otwarcia oraz w naszym kościele parafialnym w najbliższą niedzielę 6 stycznia po mszach świętych. Szczegóły w załączonym piśmie przewodnim do Ministerstwa Infrastruktury, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i Posłów na Sejm RP. Będziemy na bieżąco informować o zaawansowaniu sprawy. Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Awaria zasilania
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd
Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.

Komentarze

05.01.2019, 22:29 Obojętny 188.147.***.***
8
A druga sprawa,którą warto się zainteresować to zamontowanie kamer albo na parkingu przed cmentarzem progów tak aby młodzież z okolicznych wiosek nie urządzała sobie tam rajdowego pola oraz miejsca do zaśmiecania i pijackich libacji. Tylko czekać aż zdemolują miejsce spoczynku Naszych bliskich.

05.01.2019, 19:57 Obojętny 188.147.***.***
8
Skoro jedna petycja nie dała rezultatu może warto jeśli oczywiście jest to fizycznie możliwe do zrealizowania zainstalować na własną rękę kamery i wysyłać odpowiednim instytucjom filmy a materiałów napewno nie zabraknie wkońcu nie ma dnia by nie obyło się bez niebezpiecznych zdarzeń czasami kończącymi się delikatniej a niekiedy poważniej.


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.