Wyniki 06.02.2018

Vga bryd%c5%bc mini

Źródło: Własne

W dniu 06.02.2018 r. w restauracji Hotelu „GRYF” w Kościerzynie, odbył się XVIII Turniej Brydża Sportowego o Puchary Wójta Gminy Kościerzyna i Sołtysa Wsi Łubiana, edycji jesień-wiosna lat 2017-2018.

W turnieju udział wzięło 7 par sportowych w tym: 2 pary z Bytowa, 2 pary z Kościerzyny, 1 para z Łubiany, 1 para złożona z zawodników Łubiany i Bytowa, 1 para złożona z zawodników Kościerzyny i Łubiany.

Pełne wyniki turnieju przedstawione są w załączonej tabeli.

Organizatorzy zapraszają wszystkich posiadających umiejętność gry w brydża, do udziału w kolejnych turniejach, które odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 17.00 w restauracji Hotelu  „GRYF” w Kościerzynie.

Organizator: Kostański Jacek