Ekstremalna Droga Krzyżowa z Łubiany

10

Źródło: edk.org.pl


Z inicjatywy mieszkańców po raz pierwszy w historii z Łubiany w piątek 05.04.2019 wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa 2019 na trasie nasz kościół parafialny - Kalwaria Wielewska we Wielu.


Nasza trasa podlega organizacyjnie pod rejon Dziemiany, który organizuje Siostra Mirona ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej z Orlika w Gminie Brusy. Patronem naszej trasy jest św. Maksymilian Maria Kolbe, a jej kolorem rozpoznawczym jest niebieski.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji oraz zapraszania krewnych i znajomych.

Więcej informacji organizacyjnych za niedługo.

Również już teraz wystartowała dedykowana tej akcji strona internetowa, która będzie zawierać najważniejsze informacje na temat Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2019 dostępna pod adresem solectwolubiana.pl/edk. W najbliższych dniach pojawi się również szczegółowa dokumentacja całej trasy, ale na ten moment już jest dostępny plik KML z trasą, którą możemy wgrać w smartfona lub wybrane urządzenia nawigacyjne również pojawi się poradnik jak poprawnie zaimportować trasę w swoim telefonie.

Kamil Pek


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.
Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd
Awaria zasilania
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

24.03.2019, 21:47 ... 176.221.***.***
3
ile jest w tej chwili chętnych z Łubiany?


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.