EDK już w najbliższy piątek

2

Źródło: Własne


Już w najbliższy piątek 5 kwietnia wyruszy po raz pierwszy Ekstremalna Droga Krzyżowa z Łubiany do Wiela.


Droga Krzyżowa rozpocznie się mszą św. o godzinie 20:00, po której wierni wyruszą liczącą 25 km trasą spod kościoła w Łubianie do Kalwarii Wielewskiej.

Przed mszą św. od godziny 19:30 będzie można skorzystać ze spowiedzi św.

Również przed mszą św. w zakrystii będzie możliwość dopisania się na listę uczestników, ale już teraz zachęcamy do skorzystania z zapisów elektronicznych przez oficjalną stronę www.edk.org.pl, pozwoli to lepiej zorganizować całą akcję.

Również na stronie www.edk.org.pl dostępna do pobrania jest mapa trasy w pliku PDF, opis słowny trasy oraz plik KML, który można załadować do smartfona lub innego urządzenia nawigacyjnego.

Przed wyruszeniem można będzie nabyć pakiety zawierające wydrukowane rozważania Drogi Krzyżowej, odblask oraz pamiątkową opaskę silikonową. Koszt takiego pakietu to 12 zł.

Przed wyruszeniem w drogę trzeba obowiązkowo zabrać ze sobą latarkę czołówkę oraz drewniany krzyż, najlepiej wykonany własnoręcznie oraz według uznania latarkę zwykłą, zapas baterii, zapas wody i powerbank dla osób korzystających z nawigacji oraz ewentualnie coś do przekąszenia.

We Wielu będzie oczekiwał bezpłatny autobus, który zabierze uczestników z powrotem do Łubiany.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w EDK. Osoby decydujące się na udział w EDK biorą na siebie całkowitą odpowiedzialność za wszelkie sprawy związane z tym wydarzeniem. Osoby niepełnoletnie mogą iść wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Na sprzedaż samochód - ogłoszenie LUBEKO
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Informacja "Lubeko" Sp. z o.o.
Nasza siłownia zewnętrzna już jest.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.