Pracownicy społecznie-użyteczni

2

Źródło: własne


Szanowni Mieszkańcy.

Mówi się że u nas jest brudno, że nikt nie sprząta, że na stałe przydałby się ktoś, kto zadba o porządek. Jak słusznie Wójt podkreślił na zebraniu ten bałagan robimy my sami, nasze dzieci, nasi klienci. Niestety nie potrafimy po sobie posprzątać i musi za nas zrobić to ktoś inny,

Od jutra w teren ruszają pracownicy społecznie-użyteczni.


Podobnie jak w roku ubiegłym jest dwóch panów. Łukasz i Stasiu i to właśnie głównie dzięki nim jest u nas czysto. Tak! Czysto. Pewnie, że zdarzają się incydenty, na które Panowie w miarę możliwości reagują a przypomnę, ze pracują tylko 2 godziny dziennie od poniedziałku do piątku w okresie od kwietnia do połowy grudnia.

Jutro idą pierwszy raz w teren. Na początek altany bo tam jest jak widać na załączonych obrazkach. Centymetr po centymetrze trzeba przeczesać cały trawnik pod pacem zabaw bo jest tam pełno szkieł i o nieszczęście nietrudno.

To co zobaczyłem ostatnio na delegacji w okolicach serialowych Wilkowyja woła o pomstę do nieba. Gmina Latowicz, Wodynie, Cegłów (Zielona Gmina), Stoczek Łukowski. Tu się wyrzuca prawie wszystko wszędzie gdzie popadnie byle nie do kosza. Lasy wyglądają jak wysypisko. Pobocza, rowy przydrożne podobnie. Niektórym nawet nie chce się do lasu wjechać czy do rowu wrzucić śmieci więc i na asfalcie je znajdziemy. Tu chyba nikomu to nie przeszkadza bo to leży i leży, i pewno jeszcze długo będzie leżeć. 

Druga galeria przedstawia to, co opisałem powyżej.

Uwierzcie. U nas naprawdę jest czysto.

Marcin Żurek


 


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: własne. Opis: Są takie gminy, gdzie nikomu to nie przeszkadza.

Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: własne. Opis: Altany po zimie.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Informacja "Lubeko" Sp. z o.o.
Na sprzedaż samochód - ogłoszenie LUBEKO
Nasza siłownia zewnętrzna już jest.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.