Ceramik vs. Santana - zapowiedź

0

Źródło: Własne


Serdecznie zapraszamy na mecz inaugurujący rundę wiosenną w Łubianie, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie przy ulicy Szkolnej w Łubianie.


W sobotnim meczu Ceramik podejmie drużynę Santany Wielki Klincz. Podczas meczu w rundzie jesiennej Ceramik niestety nie dał rady na boisku w Małym Klinczu i został pokonany 4:0 przez miejscową Santanę.

Nasz sobotni przeciwnik zajmuje drugie miejsce w tabeli B-klasy grupy 4 z dorobkiem 20 punktów, a Ceramik po ostatniej kolejce znalazł się z 12 punktami na 6. miejscu tabeli. Liderem tabeli pozostaje drużyna FC Gowidlino.

W ostatnim meczu Ceramik pokonał na wyjeździe Słupię Sulęczyno z wynikiem 3:0. Drużyna Santany również wygrała mecz poprzedniej kolejki 6:0, kiedy to na własnym boisku podejmowała Groma Kleszczewo.

Już teraz serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 16:00 na Stadion w Łubianie, aby dopingować Naszego Ceramika.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Nasza siłownia zewnętrzna już jest.
Na sprzedaż samochód - ogłoszenie LUBEKO
Informacja "Lubeko" Sp. z o.o.
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.