Mów mi (dalej) Sołtys

-1

Źródło: Internet


Szanowni Mieszkańcy.

Choć wyniki wyborów były znane już od 17 marca to od wczoraj, 5 kwietnia jestem Waszym Sołtysem na kolejną kadencję 2019-2025.


W czasie III Sesji Rady Gminy wręczono Sołtysom zaświadczenia Gminnej Komisji Wyborczej stwierdzającą wybór. Oficjalnie wczoraj Sołtysi i Rady Sołeckie rozpoczęły sześcioletnią kadencję. 

Na poprzedniej sesji wręczono również podziękowania za poprzednią kadencję.

Choć już raz dziękowałem, to podziękuję raz jeszcze:

Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować Wam wszystkim, którzy poszli do urny i oddali głos na swojego kandydata. 

Szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy mi zaufali i oddali swój głos na moją osobę. Wszystkim tym, którzy przez te 6 lat byli ze mną, pomagali, wspierali. Dziękuję "starej" Radzie Sołeckiej, Panu Mirkowi i Włodkowi, za 6 lat współpracy. Dziękuję "nowej" Radzie Sołeckiej, która tym razem będzie pracować w maksymalnym, sześcioosobowym składzie. 

Równie szczególnie dziękuję Kamilowi za 6 lat ciężkiej, owocnej i bezinteresownej współpracy głównie w zakresie teleinformatycznym oraz różnych koncepcji. 

Dziękuję instytucjom i organizacjom z Łubiany za wzorową współpracę a w szczególności Zakładom Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. na czele z Prezesem Panem Zbigniewem Andrzejewskim, Hurtowni porcelany, Limko, obu stolarniom, sklepom "U Kasi" i "U Piotra", Frajdzie, Zieleniakowi, OW Worzałówka, OSP Łubiana, Spółdzielni Mieszkaniowej "Milenium", Zespołowi Kształcenia w Łubianie oraz Radzie Rodziców, naszym Emerytom, Niepełnosprawnym, Odtwórcom Historycznym, Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Wsi Łubiana i Okolic, Ceramikowi, Al Anon, Księdzu Kanonikowi, Księdzu Proboszczowi. 

Ponadto dziękuję Urzędowi Gminy Kościerzyna, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Zakładowi Sportu Kultury i Turystyki oraz Powiatowi Kościerskiemu z Panią Alicją Żurawską na czele.

Dziękuję również wszystkim niewymienionym, za pominięcie których jednocześnie przepraszam.

Wszystko co udało się do tej pory osiągnąć to zasługa nas wszystkich. Mam nadzieję i wierzę, że kolejne 6 lat będzie jeszcze bardziej owocne.

Dziękuję również mojemu kontrkandydatowi, Panu Krzysztofowi Kropidłowskiemu za chęć, jak i czystą "walkę" o fotel Sołtysa.

Marcin Żurek


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd
Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.
Awaria zasilania
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.