Ceramik vs. FC Gowidlino - zapowiedź

0

Źródło: Własne


Już w najbliższą niedzielę 28 kwietnia o godzinie 11:30 Ceramik na wyjeździe podejmie lidera B-klasy grupy IV drużynę FC Gowidlino.


Już w najbliższą niedzielę 28 kwietnia o godzinie 11:30 Ceramik na wyjeździe podejmie lidera B-klasy grupy IV drużynę FC Gowidlino.

Po 12 meczach Ceramik z dorobkiem 15 punktów znalazł się na 5 lokacie tabeli B-klasy, natomiast najbliższy przeciwnik od długiego czasu okupuje fotel lidera ze zgromadzonymi 31 punktami i jest oczywistym pretendentem do awansu do A-klasy.

W trakcie rundy jesiennej Ceramik gościł drużynę FC Gowidlino na swoim stadionie, kiedy to 22 września pokonał aktualnego lidera 2:1. 

Forma Ceramika w ostatnich pięciu spotkaniach ma się następująco: Z PZZP, natomiast forma przeciwnika wygląda tak: ZZZZZ.

Wskazówki dojazdu na stadion: Google Mapy.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 28 kwietnia na godzinę 11:30 na Boisko w Gowidlinie, aby dopingować Naszego Ceramika.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Nasza siłownia zewnętrzna już jest.
Na sprzedaż samochód - ogłoszenie LUBEKO
Informacja "Lubeko" Sp. z o.o.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.