Pomagamy Robertowi - "licytacja" vouchera na kajaki

0

Źródło: kajakimlyn.pl


Drodzy Mieszkańcy, Sąsiedzi, Czytelnicy, Sympatycy. Znajomi i nieznajomi.

Pan Seweryn Jereczek z kajakimlyn.pl z Kornego przekazał na naszą kolejną "licytację" voucher na spływ kajakowy dla 8 osób. Dochód z "licytacji" zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Roberta Zblewskiego. 


O spływie kajakowym

Voucher obejmuje wypożyczenie 4 kajaków, po dwa miejsca każdy na trasę Korne - Wdzydze. Trasę można przerwać wcześniej, np. w Loryńcu. Wszyscy uczestnicy spływu są ubezpieczeni NNW. Voucher można wykorzystać w dowolnym terminie do września, po wcześniejszym uzgodnieniu z Panem Sewerynem.  W pakiecie kajaki, wiosła, kamizelki asekuracyjne, worki wodoszczelne na bagaż podręczny, transport kierowców do samochodów z miejsca zakończenia spływu, ognisko na przystani.

O "licytacji"

Przedmiotem "licytacji" jest voucher na 8 os. spływ kajakowy.

Cena startowa to 100 zł. Cenę podbijamy o pełne 10 zł lub ich wielokrotność.

"Licytujemy" tylko na Facebook-owym profilu Sołectwa i tylko przez wiarygodne profile. Oferty profili fikcyjnych będą usuwane.

"Licytacja" trwa do dnia 12 maja do godziny 20.00.

Zwycięzca otrzyma "licytowany" voucher po wpłaceniu zadeklarowanej w komentarzu kwoty na konto zbiórki nr ywxk6b, pod tytułem "Pomóż Robertowi stanąć na nogi!" w serwisie zrzutka.pl

Cel "licytacji" - wsparcie leczenia i rehabilitacji Roberta Zblewskiego.

Oczywiście nie jest to prawdziwa licytacja w brzemieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. To nic innego jak dobrowolna chęć wsparcia naszego mieszkańca określoną, zaproponowaną przez darczyńcę kwotą, gdzie w ramach podziękowania osobie, która zdeklaruje najwyższą kwotę darowizny zostanie przekazana przedmiotowy voucher.

Link do "licytacji": https://www.facebook.com/solectwolubiana/posts/1010245742482561

O Robercie

Nasz młody Mieszkaniec Robert Zblewski, aktywnie działający w grupie odtwórstwa historycznego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i teraz potrzebuje kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, aby mógł z powrotem w ogóle o własnych siłach stać na nogach.

Więcej w artykule: solectwolubiana.pl


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Uwaga. Zgubiono głośnik bezprzewodowy.
Uwaga wandale.
Niemożliwe stało się możliwe

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.