Ruszyła budowa sceny

5

Źródło: własne


Szanowni Mieszkańcy.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że z początkiem bieżącego tygodnia rozpoczęły się  prace przy budowie sceny na altanach.


Jak pamiętacie, scena miała powstać w roku ubiegłym, ale w związku z wypadkiem wykonawcy musiało zostać to przełożone na ten rok. W sumie może i nawet dobrze wyszło, bo drzewo odleżało trochę czasu, następnie zostało porządnie zaimpregnowane.

Przypomnę również, że sena powstaje z naszych środków sołeckich z roku 2018, gminnych, jak i darczyńców licytujących talerz z naszym herbem oraz darowizn przekazywanych podczas imprezy plenerowej.

Udało mi się również pozyskać sponsorów:

Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A., która przekazała bardzo dobrej klasy impregnaty i oleje do konserwacji drewna.

Starostwo Powiatowe w Kościerzynie - pokrycie dachowe.

 

Mam nadzieję, że scena będzie służyła długo nam mieszkańcom, bo jak wiadomo, altany już wielokrotnie uległy aktom wandalizmu. W ostatnim czasie niestety znów to miało miejsce.

 

Marcin Żurek

 

 


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wybory 2019 - lista kandydatów
Łubiana wybrała przy rekordowej frekwencji
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wybory 2019 - ankieta

Komentarze

13.05.2019, 08:13 Czytelnik 66.249.***.***
0
A te zakazy to następna parodia najlepsze jest to że zdierali podpisy te osoby które nie mają małych dzieci brawo 👏 👏 👏 👏 👏

11.05.2019, 21:45 do: wniklwy 176.221.***.***
0
jaki niewypał przy starej szkole ?

11.05.2019, 20:58 Obojętny 31.0.***.***
5
Co do zakazów wyszła bokiem wielu mieszkańcom zwyczajna ludzka złośliwość. I nie chodzi tylko o zakaz na krótkiej. Zamiast unikać ruchu samochodów teraz będziemy jeździć po miejscowości i truć się spalinami. Tylko czekać aż mieszkańcy zaczną sobie robić nawzajem zdjęcia i odsyłać na policje. Brawo Łubiana ludzka niechęć i złośliwość rośnie w siłe na każdym kroku.

11.05.2019, 19:26 Jestem Robotem 37.30.***.***
4
Ja się dołączę i wyrażę swoje zdanie na temat zakazu na blokach. Otóż osoby które zbieraly petycję i zarzekaly się że będzie lepiej, same teraz jeżdżą pod zakaz z ulicy krótkiej na koscierska, nie wspomnę o osobach związanych z kandydatów do rady gminy(również nauczyciele) ... Kpina kpina Kpina dno i pół metra mułu

11.05.2019, 17:38 wnikliwy 94.254.***.***
3
Pewnie. Dalej dajcie się zastraszać sąsiadowi. Zlikwidujcie boiska, altany, ten niewypał przy starej szkole, place zabaw i zamknijcie się w swoich złotych klatach. No i jeszcze asfalt pozwijać.

10.05.2019, 12:01 Czytelnik 66.249.***.***
4
Pewnie po to że przy jakiejś imprezie mogła policja interweniować jak sasiad wezwie


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.