Pomagamy Robertowi - koniec drugiej rundy „licytacji”

0

Źródło: Własne


Drodzy Czytelnicy. Wczoraj o 20 minął czas na zgłaszanie swoich ofert w drugiej rundzie „licytacjach” w ramach akcji  „Pomagamy Robertowi stanąć na nogi”. W dalszej części zapraszamy do podsumowania.


Voucher na rejs łodzią, repliką oryginalnej łodzi Wikingów, należącą do Grupy Odtwórstwa Historycznego Niflheim z Łubiany wygrał Pani Dorota ze swoją ofertą 500 zł. Link do "licytacji": https://www.facebook.com/solectwolubiana/posts/1014123898761412, więcej o rejsie: http://solectwolubiana.pl/articles/607

Voucher na weekendowy pobyt dla dwojga w Ośrodku Wypoczynkowym Debrzyno z wyżywieniem wygrał Pan Jarosław ze swoją ofertą 1100 zł. Link do "licytacji": https://www.facebook.com/solectwolubiana/posts/1014874152019720, więcej o pobycie w Ośrodku: http://solectwolubiana.pl/articles/609

Voucher na zabieg kosmetyczny indywidualnie dobrany do skóry wraz z konsultacją kosmetologiczną w salonie EstiCliniq Klinika Kosmetologii & Trychologii w Chojnicach przy ulicy Młyńskiej 15 wygrała Pani Dominika ze swoją oferta 250 zł. Link do licytacji: https://www.facebook.com/solectwolubiana/posts/1015575441949591, więcej o voucherze: http://solectwolubiana.pl/articles/611

Voucher na trening personalny z Patrykiem Chrapkowskim, profesjonalnym trenerem z Kościerzyny na siłowni For Your BODY w Kościerzynie wygrała Pani Magdalena ze swoją ofertą 250 zł. Link do licytacji: https://www.facebook.com/solectwolubiana/posts/1017649231742212, więcej o treningu: http://solectwolubiana.pl/articles/617

Słowem podsumowania, dzięki "licytacjom" udało się zebrać 2 100 zł, dziękujemy! Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o dokończenie formalności. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych "licytacjach", które wystartują już niebawem.

O Robercie

Nasz młody Mieszkaniec Robert Zblewski, aktywnie działający w grupie odtwórstwa historycznego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i teraz potrzebuje kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, aby mógł z powrotem w ogóle o własnych siłach stać na nogach.

Więcej w artykule: solectwolubiana.pl


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Informacja "Lubeko" Sp. z o.o.
Na sprzedaż samochód - ogłoszenie LUBEKO
Nasza siłownia zewnętrzna już jest.
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.