Pomagamy Robertowi - ponowna "licytacja" kordzika strażackiego

0

Źródło: Własne


Drodzy Mieszkańcy, Sąsiedzi, Czytelnicy, Sympatycy. Znajomi i nieznajomi. Ruszamy z ponowną "licytacją" kordzika strażackiego, który to został "wylicytowany" przez Pana Mateusz za kwotę 1200 zł. Pan Mateusz po dokonaniu wpłaty w serwisie zrzutka.pl na rzecz Roberta postanowił przekazać go na ponowną "licytację" z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Roberta Zblewskiego.


O kordziku

Poniższy kordzik strażacki jest nagrodą za długoletnią służbę w Ochotniczej Straży Pożarnej oraz za osiągnięcie największej liczby udziałów w akcjach ratowniczo-gaśniczych trzy lata z rzędu. Szablę nosi się przy pasie munduru wyjściowego. "Licytowany" kordzik strażacki składa się z pochwy ze skórzanymi paskami do mocowania przy pasa oraz grawerowanego kordelasa. Szabla posiada skórzaną rękojeść, której jelec jest w postaci toporka strażackiego, a głowica rękojeści ma kształt hełmu strażackiego, przy jelcu znajduje się herb Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Do zestawu należy również temblak, czyli szarfa białoczerwona szarfa zakończona srebrny guzem. Na ostrzu szabli znajduje się wygrawerowany napis "Bogu na Chwałę, Ludziom na Pożytek".

Poniżej zapraszamy do galerii zdjęć wspomnianego kordzika strażackiego.

O "licytacji"

Przedmiotem "licytacji" jest kordzik strażacki.

Cena startowa to 500 zł. Cenę podbijamy o pełne 50 zł lub ich wielokrotność.

"Licytujemy" tylko na Facebook-owym profilu Sołectwa i tylko przez wiarygodne profile. Oferty profili fikcyjnych będą usuwane.

"Licytacja" trwa do dnia 20 czerwca (Uroczystość Bożego Ciała) do godziny 22.00.

Zwycięzca otrzyma "licytowany" kordzik po wpłaceniu zadeklarowanej w komentarzu kwoty na konto zbiórki nr ywxk6b, pod tytułem "Pomóż Robertowi stanąć na nogi!" w serwisie zrzutka.pl

Cel "licytacji" - wsparcie leczenia i rehabilitacji Roberta Zblewskiego.

Oczywiście nie jest to prawdziwa licytacja w brzemieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. To nic innego jak dobrowolna chęć wsparcia naszego mieszkańca określoną, zaproponowaną przez darczyńcę kwotą, gdzie w ramach podziękowania osobie, która zdeklaruje najwyższą kwotę darowizny zostanie przekazany przedmiotowy kordzik strażacki.

Link do "licytacji": https://www.facebook.com/solectwolubiana/posts/1029954520511683

O Robercie

Nasz młody Mieszkaniec Robert Zblewski, aktywnie działający w grupie odtwórstwa historycznego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i teraz potrzebuje kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, aby mógł z powrotem w ogóle o własnych siłach stać na nogach.

Więcej w artykule: solectwolubiana.pl


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Własne. Opis: Kordzik strażacki.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Nasza siłownia zewnętrzna już jest.
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Na sprzedaż samochód - ogłoszenie LUBEKO
Informacja "Lubeko" Sp. z o.o.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.