Ostrzeżenie meteorologiczne Meteo Pomorze

0

Źródło: meteo.pomorze.pl


OSTRZEŻENIE - UPAŁ, 2. STOPIEŃ, 30.06.2019 (10:30 – 20:00).  Po krótkiej przerwie, na jeszcze krócej powracają upały. W niedzielę dosięgną również Pomorza, gdzie miejscami termometry w cieniu mogą wskazać nawet ponad 35 stopni. Przeważnie będzie jednak około 32-34 stopni, zwłaszcza w mocno nasłonecznionych miejscach (łąki, południowe stoki wzniesień), czy w miastach. Prawdopodobieństwo: 70%


Szczegółowe informacje na stronie: http://meteo.pomorze.pl/ostrzezenia/


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Awaria zasilania
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd
Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.

Komentarze

30.06.2019, 21:49 Obojętny 31.0.***.***
4
Łubiana na tle okolicznych wiosek zawsze jest była i będzie pomijana dopóki nasze podatki będą płynąć do gminy Kościerzyna. Inwestycje dla Naszej miejscowości są na odczepnego gdy pozostaną jakieś środki. Gdyby wracało choć 20 procent Naszych podatków z ww gminy Łubiana cywilizacyjnie byłaby o kilka lat do przodu aby zaspokoić swoich mieszkańców.

30.06.2019, 21:32 Madre 31.1.***.***
1
Kiedy bedzie linia wodociagowa tak wydajna ze wystarzu na potrzeby wioski lubiana. Bo poki co to ten zarzadca mysli ze wystarcza. A ludzie mysla.ze tak musi byc. A wcale nie. Woda powinna byc caly czas. Tak ze ci co buduja powinni sie zastanowic. Czy nie wybic swojej studni. By miec wogole wode. Heh. Bo ten wodociag jest przystosowany ale na stan zabudowan z przed 20 lat....

30.06.2019, 20:47 Wkurzony 31.1.***.***
-1
Gratuluje tym ktorzy pdlewaja swoje trawki. 20. 45 w niedziele i nie ma wody kranach. Brawo. Brawo. Gratuluje glupiego rozumu. Lepiej zeby trawa zielona byla niz czlowiek czysty. Wykapany.


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.