Huragan rozwiany - kolejne zwycięstwo Ceramika [FOTOGALERIA]

Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne

Ceramik po raz kolejny nie zawiódł i podczas inauguracji sezonu dał swoim kibicom powód do radości. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 6:2 (3:0) z korzyścią dla Ceramika.

Autorem dwóch bramek z sześciu został Błażej Modrzejewski trafiając do siatki w 26 i 42 minucie spotkania. Natomiast pozostałe cztery bramki zawdzięczamy Filipowi Modrzejewskiemu, który strzelał pod poprzeczkę odpowiednio w 23, 48 i 50 minucie oraz w doliczonym czasie zdobył gola do szatni. Goście zdołali ustrzelić dwa trafiania w 75 i 82 minucie, z czego pierwsze było rezultatem rzutu karnego.

Wynik jak najbardziej zadawalający, a nawet zachwycający, głównie zważywszy na to, że w poprzednim sezonie Ceramikowi nie udało się strzelić żadnej bramki Huraganowi, a nawet przegrać w dwumeczu 5:0.

Spotkanie na trybunach oglądało blisko 70 osób, z czego około 5 to kibice z Nowych Polaszek.

Za tydzień Ceramik rozegra mecz na wyjeździe, kiedy w ramach trzeciej kolejki B-klasy podejmie drużynę LZS-u Bytonia. Już teraz zapraszamy na kolejne piłkarskie widowisko, które odbędzie się w niedzielę 22 września o godzinie 16:00 na naszym stadionie.