środa, 05 czerwiec 2013 22:00

Kolejny piesek jedzie do Tczewa.

Napisał

Jak wszytko pójdzie zgodnie z planem to piesek, o którym pisaliśmy kilka dni temu - link - też pojedzie do Tczewa. Pani, która wczoraj zabrała czarnego na chudych nogach dziś powiedziała, że jak dostarczę jej go do Kościerzyny to ona go zawiezie.

wtorek, 04 czerwiec 2013 22:00

Czarny pies na chudych nogach.

Napisał

Jeszcze troszkę piesek by pomieszkał w Łubianie a stałby się naszą „maskotką - symbolem”. Niestety nie byłoby to bezpieczne. Pies nie był szczepiony. Nie wiadomo czy i na co choruje. Chodził po śmietnikach więc mogło być różnie.

wtorek, 04 czerwiec 2013 22:00

Sprzątamy najbliższą okolicę 3 - uzupełnienie

Napisał

Szanowni mieszkańcy. Po udanej akcji sprzątania naszej miejscowości w dniu 16 maja jest propozycja, aby zorganizować kolejną.  (poprzedni artykuł i zdjęcia). Wszystkich chętnych zapraszamy  w czwartek 27 czerwca na godzinę 17.30.

poniedziałek, 03 czerwiec 2013 22:00

Boiska ORLIK

Napisał

Drodzy mieszkańcy. W związku z wieloma Waszymi skargami na funkcjonowanie ORLIKA, oraz prośbami o zajęcie się tą sprawą informuję, że dnia 28 maja poinformowałem Wójta Pana Grzegorza Piechowskiego o nadal istniejącym problemie. Przekazałem również Wasze niezadowolenie dotyczące niedotrzymania słowa z naszego zebrania o zmianach personalnych na orliku jak i to, że zgłaszane problemy Radnemu Śliwickiemu nic nie wniosły w tej sprawie.

IV Dzień Dziecka w Łubianie połączony z obchodami kolejnej rocznicy Boju pod Łubianą

Dnia 02 czerwca 2013 roku w centrum wsi Łubiana odbyła się impreza zorganizowana przez ZKP oddział w Łubianie oraz drużynę harcerską "REMUSOWA KARA" Łubiany.

sobota, 01 czerwiec 2013 08:41

Dzień dziecka

Napisał

Uśmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie oraz wszystkiego, wszystkiego, co chcecie. Aby Wasze dzieciństwo trwało jak najdłużej.

 

Życzą wszytkim naszym najmłodszym Sołtys, administrator  oraz dostawca lodów:

Firma Triada Augusto z Chwaszczyna

 

piątek, 31 maj 2013 18:19

Przepalone lampy - uzupełnienie

Napisał

Szanowni mieszkańcy. W związku z kolejnym zgłoszeniem przepalonej latarni, proszę o podanie czy może w Waszej najbliższej okolicy też jest jakaś lampa, która nie świeci. Ja postaram się dziś wieczorem objechać Łubianę. Chodzi o to, żeby nie wzywać Zakładu Komunalnego do każdej lampy z osobna.

środa, 29 maj 2013 06:00

Roboty drogowe

Napisał

Szanowni Mieszkańcy. Zakład Komunalny sukcesywnie realizuje postulaty z zebrania. Wyremontowana została droga wjazdowa do Łubiany oraz całe "główne" skrzyżowanie. Większość dróg gruntowych została już utwardzona. Pogoda sprzyja i tłuczeń bardzo ładnie zagęszcza podłoże. Obniżone zostały również progi zwalniające na ulicach Ogrodowej i Akacjowej. We wtorek objeżdżałem z Dyrektorem ZK Panem Malkiem i sprawdzaliśmy co jeszcze nie zostało zrobione.