wtorek, 09 kwiecień 2013 22:00

Protokół z Zebrania Wiejskiego

Napisał

Szanowni Mieszkańcy.

Zgodnie z obietnicą zamieszczam na naszej stronie protokół z zebrania. Dzięki szczegółowym zapisom protokolantki Pani Zdzisławy Białek udało się odtworzyć przebieg naszego zebrania. Jeśli zauważą Państwo, że coś co jest w nim zwarte nie jest prawdą lub zostało coś ważnego pominięte to bardzo proszę o informację.

 

niedziela, 07 kwiecień 2013 22:00

Po zebraniu...

Napisał

Szanowni Mieszkańcy.

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie na Zebranie Wiejskie. Jestem pod wrażeniem tak wysokiej frekwencji. Dziękuję za zgłaszane na zebraniu problemy, którymi już od jutra zacznę się zajmować. Na bieżąco będę Państwa informował o tym, co już udało się załatwić i o terminach załatwienia innych Państwa spraw. Szanowni Pastwo to ja jestem dla Was a nie Wy dla mnie. Oczywiście wszyscy jesteście mi potrzebni i liczę na owocną współpracę z Wami. Proszę zgłaszać wszelkie, nawet te wydające się błahymi problemy. Podziękować należy również Pani Prezes Krystynie Wawrzyniak za uczestnictwo w zebraniu a w szczególności za poinformowanie nas u samego źródła co dalej z naszą PRZYCHODNIĄ.

sobota, 06 kwiecień 2013 12:50

Szczepienie przeciwko wścielkiźnie!

Napisał

Uwaga szczepienie!
Obowiązkiem każdego właściciela psa jest zadbać o to aby pies był zaszczepiony przeciwko wścielkiźnie.
Informujemy, iż dnia 12.04.2013 od 16:00 do 17:00 w Starej Remizie odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Koszt szczepienia to 28zł.

sobota, 06 kwiecień 2013 09:38

Zebranie wiejskie!

Napisał

AWARIA
sobota, 06 kwiecień 2013 09:35

Witamy na naszej stronie!

Napisał

 

Witamy na naszej stronie!

Oficjalna strona Sołectwa Łubiana!

Więcej informacji wkrótce!

Pozdrawiamy, Zapraszamy!!