środa, 17 kwiecień 2013 22:00

PODATKI

Napisał

Szanowni mieszkańcy oraz właściciele domków letniskowych Sudomie i Garczyn. Termin płatności kolejnej raty podatku upływa  15 maja.

środa, 17 kwiecień 2013 22:00

Kto to zrobił?

Napisane przez

Dziś jeden z mieszkańców przysłał do mnie takie zdjęcia. To jest straszne, że sami u siebie robimy taki bałagan. Szkoda, że nie potrafimy się do tego przyznać i nie potrafimy wokół siebie posprzątać.

wtorek, 16 kwiecień 2013 22:00

Lampy.

Napisał

Dziś jeden z mieszkańców zgłosił niedziałającą lampę uliczną. Mam prośbę do Państwa abyście dali znać telefonicznie lub najlepiej poprzez email jeśli w Waszej okolicy jest lampa, która nie świeci. Po niedzieli poproszę Dyrektora Malka o naprawę wszystkich niedziałających lamp. Szkoda wzywać serwis do każdej lampy z osobna a tak naprawią za jednym wyjazdem wszystkie.

 

Marcin Żurek

wtorek, 16 kwiecień 2013 22:00

Zakładka KASZËBË już działa

Napisał

Szanowni Państwo. Z przyjemnością informuję, że zakładka KASZËBË już działa. Z powodów językowych nie będę w stanie na bieżąco jej aktualizować. Dołożę jednak wszelkich starań aby była jak najciekawsza.

 

Marcin Żurek

wtorek, 16 kwiecień 2013 22:00

Remont dróg - aktualizacja

Napisał

Zgodnie z obietnicą przedstawiam krótki fotoreportaż z remontów i sprzątania naszych dróg. Myślę, że nie trzeba opisywać zdjęć. Wyrównano, a części z nim nadano odpowiednie spadki, aby woda nie zalegała. Głównie dotyczy to drogi za działkami. Jutro rano zaczynają przywozić tłuczeń - zapewnia Dyrektor ZK Zbigniew Malek. Już niebawem wszyscy (nie tylko wybrańcy)...

poniedziałek, 15 kwiecień 2013 22:00

Wywóz piachu.

Napisał

Szanowni mieszkańcy. Uzgodniłem dziś z Dyrektorem Zakładu Komunalnego, że jeszcze w tym tygodniu wywiozą zalegający po zimie piach z ulic i chodników. Ogromna prośba do wszystkich, przed których domem jest chodnik aby zmieść piach z chodników na ulicę i jak ktoś będzie mógł zgarnąć go na jedną "kupkę".

 

niedziela, 14 kwiecień 2013 22:00

Oddaj głos na Andrzeja.

Napisał

WYSTARTOWAŁ WIELKI PLEBISCYT!

Zagłosuj na najlepszych strażaków Pomorza.

W każdej chwili możesz tu wejść i oddać głos na Andrzeja Błaszkowskiego. Tu natomiast sprawdzisz wyniki.

sobota, 13 kwiecień 2013 22:00

Nasza strona ma już tydzień!

Napisał

Dziś mija tydzień od zebrania wiejskiego, a co za tym idzie od uruchomienia Naszej strony. 

Przez ten tydzień wydarzyło się dosyć dużo.

Oto Nasza strona w statystykach na tle ubiegłego tygodnia: