wtorek, 26 wrzesień 2017 08:03

Dzień otwarty kościerskiej obwodnicy

Napisał

Organizatorzy pikniku zapraszają na "Dzień otwarty kościerskiej obwodnicy". 

Szczegóły na załączonym plakacie. 

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 13:34

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Napisał
W związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego publikujemy komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy. Zachęcamy do wspólnego działania w akcji społecznej dla podniesienia świadomości w zakresie przeciwdziałania pożarom sadzy w kominie i zatruciom tlenkiem węgla, zwanym potocznie czadem, a tym samym dla uniknięcia takich tragicznych zdarzeń.

W imieniu organizatorów zapraszam na kolejny już Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Łubiana. Turniej odbędzie się w sobotę, 7 października na sali gimnastycznej w naszej szkole. Szczegóły na załączonym plakacie:

niedziela, 24 wrzesień 2017 19:35

BRYDŻ SPORTOWY - uwaga zmiana lokalizacji rozgrywek.

Napisał

Począwszy od najbliższych rozgrywek tj. 26 września zawodnicy spotykać się będą w nowej lokalizacji - Zajazd Leśny Dworek, który mieści się przy trasie Łubiana - Korne.  Wszelkie pozostałe ustalenia pozostają bez zmian:

niedziela, 24 wrzesień 2017 17:56

Jesiennej zbiórki gabarytów nie będzie - przypomnienie.

Napisał

Szanowni Mieszkańcy.

W związku z dość często pojawiającym się ostatnio pytaniem: "Kiedy jesienna zbiórka odpadów problemowych, niebezpiecznych i gabarytów?" przypomnę, że od tego roku decyzją Związku Gmin Wierzyca odbywać się ona będzie tylko 1 raz w roku - wiosną i taka u nas się odbyła. Perturbacje miały miejsce już jesienią 2016 roku ale po interwencji odbyła się, choć Związek chciał inaczej.

niedziela, 24 wrzesień 2017 17:24

Słoneczna niedziela na placu zabaw.

Napisał

Jest pogoda, jest plac zabaw, są dzieci, jest wesoło i przyjemnie. 

Tak niektórym z nas mijała niedziela. Nie ma co tu dużo pisać. Wystarczy obejrzeć poniższe zdjęcia nadsyłane przez rodziców.

niedziela, 24 wrzesień 2017 16:59

Opłata za śmieci.

Napisał

Szanowni Mieszkańcy.

Przypominam, że do 25 września obowiązani jesteśmy do uiszczenia, bez wezwania, kolejnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz Związku Gmin Wierzyca w wysokości zgodnej ze złożoną deklaracją.

niedziela, 24 wrzesień 2017 12:31

Dzień Seniora - zaproszenie

Napisał

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam wszystkich chętnych Seniorów 65+ z Łubiany na spotkanie integracyjne, które odbędzie się w czwartek 12 października 2017 roku.

Podobnie jak w roku ubiegłym, po Mszy Św. spotykamy się w restauracji OW Worzałówka. Ubiegłoroczne, pierwsze Wasze święto zorganizowane w nowej odsłonie zostało odebrane bardzo pozytywnie, co dało motywację do kolejnych działań.

Strona 9 z 232