niedziela, 16 lipiec 2017 12:06

Wielka "Licytacja" zakończona.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prawdopodobnie to najdroższy wyrób Zakładów Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. w historii.

Kwotą 400 zł zakończyła się nasza wielka "licytacja". Zwycięzcą, a zarazem nowym właścicielem talerza został Mateusz, którego nikt nie był w stanie już przebić.

Nasza "licytacja" to oczywiście dobra zabawa i szczytny cel. To nic innego jak dobrowolne przekazanie przez zwycięzcę na konto Urzędu Gminy Kościerzyna określonej kwoty tytułem darowizny na rzecz sołectwa Łubiana z zaznaczeniem, że jest to na zakup materiałów na potrzeby zbudowania sceny a przypomnę, że projekt i pozwolenie już mam. 

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie i każdy z "licytujących" może swoją zaproponowaną kwotę również przekazać na ten cel. Tak samo jak ktoś, kto nie licytował może wesprzeć tą inicjatywę. Jedna z licytujących, Agnieszka, zapowiedziała, że we wrześniu jak przyjedzie do Polski to "swoją" cegiełkę dołoży. Jak dobrze pamiętam oferowała 170.

Warunek:

Na przelewie do urzędu zaznaczyć na co ma być przeznaczona darowizna.

 

Dodam, że w czasie imprezy uczestnicy przekazali swoje darowizny w łącznej kwocie 275,61 i kwota ta już jutro z samego rana zostanie przekazana na konto urzędu.

Klikając w poniższe zdjęcie przeniesiemy się do zakończonej już "licytacji"

Marcin Żurek

baner licytacja

 
Wyświetlony 1328 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 16 lipiec 2017 13:46
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież