czwartek, 07 wrzesień 2017 18:59

Zakończenie Lata - odwołanie imprezy.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z obecną pogodą i obawami o jej pogorszenie z przykrością informuję, że zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na 9-10 września Zakończenie Lata 2017. Łąka, na której miała stanąć dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci podmokła, drewno na ognisko nasiąknięte jak gąbka. Panująca wilgoć mogłaby poważnie uszkodzić sprzęt nagłośnieniowy, a przypomnę, że jest on wypożyczony. Odwołane zostają również pozostałe atrakcje zaplanowane na Zakończenie Lata czyli spływ i rajd rowerowy - poniżej informacja:

Szanowni Państwo,

z uwagi na prognozę pogody na najbliższe dni, niestety nie jest możliwe zorganizowanie inicjatyw tj. rodzinnego rajdu rowerowego i spływu kajakowego, zaplanowanych w dniach 9 i 10 września br. (w ramach Zakończenia lata 2017). O innej (zamiennej) inicjatywie zostaną Państwo poinformowani wkrótce.

Organizatorzy.

 

Dodam, że śledzimy pogodę, prowadzimy rozmowy, rozważamy różne możliwości na co przeznaczyć środki jak i zakupione już nagrody itp.

Marcin Żurek

Wyświetlony 1363 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 19:14
Komentarze   
 • -1

  # Impra 2017-09-09 15:20

  pogoda dopisała trzeba było organizowac a dmuchance koło altan postawic na górze a nie na łące
  Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
  • 0

   # Sołtys 2017-09-09 17:52

   Fakt. Pogoda dziś dopisała ale... po pierwsze koło altan na górze nie było szans na postawienie dmuchańca, bo ja ze swoją małą przyczepką ledwo się mieszczę, a ta z zamkiem dużo szersza, i oczywiście jeszcze dmuchaniec wystający poza burty więc i płot uszkodzony i dmuchaniec. Ryzyko nasze organizatorów bo to grzecznościowo za darmo użyczone a nie płatne. Przenieść ręcznie nie ma opcji bo to waży ze 300 kg. Mało tego. W obawie o pogodę zainteresowani zapisani na rajd i spływ rezygnowali z udziału. Drewno na opał nie wyschło do dziś. Sprzęt również użyczony nieodpłatnie więc ewentualne szkody również na ryzyko organizatorów. W związku z powyższymi organizatorzy, w tym ja, podjęli taką właśnie decyzję.
   Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 • +1

  # zorzyk 2017-09-08 17:04

  Panie Macinie co sie owlecze to nie uciecze,licza sie dobre checi.
  Bez stresu!
  Pozdrawiam
  Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
  • +4

   # Sołtys 2017-09-08 18:28

   Pewnie, że nie uciecze. Za rok zrobimy coś podobnego. Klimat się zmienia i nie będę już nic planował na wrzesień. W zeszłym roku we wrześniu udało się i mało tego, 8 października miała być jeszcze jedna impreza. Niestety też nie odbyła się bo 7 załamała się pogoda. A co mamy w tym roku?
   Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież