niedziela, 17 wrzesień 2017 12:46

Wieś Łubiana wyróżniona w Lubaniu.

Napisał
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Szanowni Mieszkańcy. 

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza wieś została wyróżniona w konkursie Piękna Wieś Pomorska 2017 na szczeblu powiatowym.

W dniu dzisiejszym, 17 września 2017 roku, podczas XX Jesieni Kaszubskiej w Lubaniu miało miejsce podsumowanie konkursu. Niestety, ale nie mogłem osobiście być obecnym i na moją prośbę reprezentował zarówno mnie jak i naszą wieś Rafał Jażdżewski.

Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim tym mieszkańcom, stowarzyszeniom jak i firmom, którzy choć w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego, kolejnego już sukcesu a przypomnę, że to już trzeci start w konkursie i trzeci sukces. Mamy już na swoim koncie miejsce I, II i teraz wyróżnienie. 

Poprzeczka jest coraz wyżej, ale nie poddajemy się. Planów wiele przed nami, pracy również, ale to się wszystko da. Bo jak nie my, to kto.

Szczególne podziękowania składam Rafałowi Jażdżewskiemu, który jest zawsze i w każdej sytuacji pomocny. Nigdy nie odmówił, nigdy się nie zawiodłem a przypomnę, że nasza współpraca na rzecz Łubiany i lokalnej społeczności trwa od jesieni 2014 roku.

Marcin Żurek

Wyświetlony 743 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2017 08:06
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież