niedziela, 24 wrzesień 2017 12:31

Dzień Seniora - zaproszenie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam wszystkich chętnych Seniorów 65+ z Łubiany na spotkanie integracyjne, które odbędzie się w czwartek 12 października 2017 roku.

Podobnie jak w roku ubiegłym, po Mszy Św. spotykamy się w restauracji OW Worzałówka. Ubiegłoroczne, pierwsze Wasze święto zorganizowane w nowej odsłonie zostało odebrane bardzo pozytywnie, co dało motywację do kolejnych działań.

Popełniliśmy pewne błędy, bo nie popełnia ich ten, kto nic nie robi. Bogatsi o kolejne doświadczenia dołożymy wszelkich starań, aby tegoroczne spotkanie było jeszcze bardziej owocne. Potrzebna jest również Wasza pomoc, bo bez Was to się nie uda. Mam dwie prośby:

1. Bardzo proszę o potwierdzanie swojej obecności poprzez zapisywanie się u mnie na to spotkanie. (Konieczność zamówienia odpowiedniej ilości posiłków, pojemność sali ograniczona)

2. Zarezerwować sobie więcej czasu niż rok temu i dobrze się bawić tego dnia.

Marcin Żurek

Jeśli ktoś z Was jest młodszy a czuje się seniorem również zapraszam. 

Wyświetlony 461 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 wrzesień 2017 07:50
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież