środa, 27 wrzesień 2017 15:54

Brydż Sportowy - Wyniki 26.09.2017

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 26.09.2017 r. w restauracji Zajazdu "Leśny Dworek" odbył się II Turniej Brydża Sportowego o Puchary Wójta Gminy Kościerzyna i Sołtysa Wsi Łubiana, edycji jesień-wiosna lat 2017-2018.

W turnieju udział wzięło 6 par sportowych w tym: 1 para z Bytowa, 2 pary z Kościerzyny, 1 para złożona z zawodników Kartuz i Łubiany, 1 para złożona z zawodników Kościerzyny i Łubiany oraz 1 para złożona z zawodników Bytowa i Łubiany.   

Pełne wyniki turnieju przedstawione są w załączonej tabeli.

Organizatorzy zapraszają wszystkich posiadających umiejętność gry w brydża do udziału w kolejnych  turniejach, które odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 17.00 w restauracji Zajazdu „Leśny Dworek” k/Łubiany.

 

Organizator :  Kostański Jacek

 

Uwaga. Zakładka BRYDŻ została przeniesiona do głównego menu. Dziś jeszcze dla utrwalenia wyniki w dwóch miejscach. Kolejne wyniki będą publikowane tylko w zakładce. Poniżej wskazówka.

  

 

Marcin Żurek

 

 
Wyświetlony 359 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 wrzesień 2017 16:27
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież