poniedziałek, 02 październik 2017 18:32

Łubiana ma swoją markę.

Napisał
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

"Miejscowość Łubiana liczy sobie 2317 mieszkańców. Wieś ta posiada bardzo zadbane tereny zielone, oraz charakteryzuje się wysoką estetyką posesji. Jest to wieś o dużym potencjale gospodarczym z silnie rozwiniętą infrastrukturą techniczną. Bardzo mocną stroną Łubiany jest aktywność stowarzyszeń i grup, których działa tam kilkanaście. Miejscowość ta posiada herb, który stanowi formę upowszechniania elementów tradycji miejscowych, oraz formę promocji wsi. Dla sołectwa Łubiana utworzono także stronę internetowąWyróżnienie: Łubiana – sołtys Marcin Żurek"

Takie słowa podały 17 września ze sceny w Lubaniu w czasie podsumowania konkursu Piękna Wieś pomorska 2017 na etapie powiatowym. Przypomnę, że Łubiana otrzymała w tym roku wyróżnienie. Nasze "trofea" z lat ubiegłych to I miejsce w roku 2014 i II w 2016.

Jest mi niezmiernie miło, że Łubiana znana jest nie tylko ze wspaniałej porcelany.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie oraz zachęcam do współpracy w kolejnych latach. 

Jak widać na załączonym zdjęciu  nagrodę i dyplom w imieniu moim odebrał Rafał Jażdżewski, który reprezentował nas tego dnia w Lubaniu.

Marcin Żurek

 

Źródło oraz foto: Kurier Kaszubski

Wyświetlony 923 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 październik 2017 09:20
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież