sobota, 11 listopad 2017 13:50

Aktualizacja zakładki HANDEL i USŁUGI

Napisał
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Szanowni Mieszkańcy, Drodzy goście. 

Prowadzenie strony internetowej to proces długotrwały, czasochłonny i pracochłonny. To nie tylko zbudowanie i "umieszczenie" jej w internecie. Ja zazwyczaj piszę artykuły, Kamil zajmuje się głównie sprawami technicznymi, zmianami, rozbudowa itd. bo się na tym zna najlepiej. Pracujemy nad stroną nieprzerwanie od marca 2013 roku. Często jest to praca, której nie widzicie tak jak na przykład ochrona przed malware czy innym robactwem internetowym. 

Nasi czytelnicy oczekują od nas zawsze najnowszych i najważniejszych informacji, a my zawsze staramy się, aby takich na bieżąco dostarczać. Do dziś napisaliśmy dla Was 2414 różnych artykułów. Niestety nie zawsze na wszystko mamy czas i niektóre zakładki są aktualizowane przy jakiejś dłuższej wolnej chwili. 

Dziś przyszedł czas na HANDEL i USŁUGI

Zrobiłem trochę porządku i dodałem najnowszy nadesłany wpis (widoczny w ilustracji), a jak wiecie, bo nie raz o tym mówiłem, jest tu miejsce dla każdego, kto tylko tego chce (lub usuwam, jak ktoś sobie i tak życzy. Odświeżenia oczekuje mapka z lokalizacją przedsiębiorców ale to zajęcie dla Kamila (a może Ty chcesz w tym pomóc?)

Wielokrotnie zwracałem się do Was z prośbą, i dziś robię to ponownie, zgłaszajcie do nas swoje pomysły jak i śmiało wskazujcie nasze błędy. Choć staramy się jak możemy, to nie zawsze na wszystko wpadniemy czy wyłapiemy.

Marcin Żurek.

 

Wyświetlony 403 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 listopad 2017 15:20
Komentarze   
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież