wtorek, 05 grudzień 2017 18:41

Gwiazdor Mateusz czyli kolejna wielka "licytacja" Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Szanowni Mieszkańcy, drodzy czytelnicy, koleżanki i koledzy.

Wielokrotnie pokazaliście jacy jesteście wspaniali, pomocni i że zawsze można na Was liczyć. Czy to zbiórka na scenę podczas imprezy, czy licytacja talerza, zbiórka makulatury na akcję z drzewkami, nakrętki dla Kornelka, zbiórka na WOŚP, zbiórka żywności, wspieranie niepełnosprawnych (bałwanki) i wiele, wiele innych. 

Przed nami kolejna akcja.

Pamiętacie "licytację" talerza? - [LINK]

Zbieraliśmy pieniążki na zakup materiałów na budowę sceny. Wygrał Mateusz. Mimo tego wielu z Was postanowiło i tak wesprzeć tę inicjatywę i zasilić nasz budżet kwotami proponowanymi w czasie licytacji. Łącznie uzbieraliśmy 1145,61 zł.

Mateusz w dniu dzisiejszym przekazał mi swój talerz z prośbą, aby wystawić go na "licytację" ponownie, a za zebrane środki zakupić produkty na zbliżające się wielkimi krokami święta dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej wsi.

Zasady "licytacji" tak jak poprzednio:

 

Przedmiotem "licytacji" jest talerz Boss 20,5 (produkcji oczywiście ZPS "Lubiana")ręcznie malowany przez sołtysa wsi Łubiana farbami wszkliwnymi a następnie wypalony w piecu.

Startujemy od 10 zł 

Propozycje podbijamy o pełne 10 zł lub ich wielokrotność.

"Licytujemy" tylko na Facebook-u na profilu sołectwa i tylko przez wiarygodne profile, oferty profili fikcyjnych będą usuwane.

"Licytacja" trwa do dnia 17 grudnia 2017 roku do godziny 21.00.

Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku i nie chce go założyć może swoją propozycję darowizny złożyć osobiście u mnie, wtedy ja, za jego zgodą podam tę wartość i wskażę potencjalnego darczyńcę

Zwycięzca otrzyma "licytowany" talerz po dokonaniu zakupu potrzebnych produktów za równowartość zdeklarowanej kwoty. 

 

Oczywiście nie jest to prawdziwa licytacja, bo nawet nie znam przepisów jakie mogłyby mieć tu zastosowanie. To nic innego jak dobrowolna chęć wsparcia najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego sołectwa produktami spożywczymi za określoną, zaproponowaną przez darczyńcę kwotą gdzie w ramach podziękowania osobie, która zdeklaruje najwyższą kwotę przekażę przedmiotowy talerz.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby inni darczyńcy, których proponowana kwota nie będzie najwyższa, przekazali produkty o równowartości zaproponowanej kwoty.

Każdy darczyńca otrzyma podziękowanie i okolicznościowy kubeczek. 

LINK DO "LICYTACJI" NA FB - kliknij aby przejść

 

Jako ciekawostkę podam, że kilka dni wcześniej nasz Radny Rafał Jażdżewski zaproponował mi, abyśmy przeprowadzili świąteczną zbiórkę żywności, ale o tym w kolejnym artykule. Piękny zbieg okoliczności, prawda?

Marcin Żurek

 

Wyświetlony 182 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 grudzień 2017 10:35
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież