wtorek, 12 grudzień 2017 09:03

Renifer Jacuś czyli słodka "licytacja"

Napisał
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Szanowni Mieszkańcy, drodzy czytelnicy, koleżanki i koledzy.

To, że jesteście wspaniali i pomocni to już wiecie. Ostatnio pokazaliście swoje serce przekazując masę zabawek na zbiórkę dla dzieci. Przed nami kolejna akcja dobroczynna. Tym razem "licytujemy" słodkiego renifera Jacusia. Piekarnia Cukiernia Jarzębiński ofiarowała mi aż 5 sztuk tego smakołyku. 

Zasady "licytacji" podobnie jak poprzednio:

 

Przedmiotem "licytacji" jest słodki renifer Jacuś od Piekarni Cukierni Jarzębiński. Wielkość renifera to ok 15-16 cm.

W związku z tym, że spodziewam się dużego zainteresowania to startujemy od 1 zł a swoje propozycje podbijamy o 1 zł lub jej wielokrotność. 

"Licytujemy" tylko na Facebook-u na profilu sołectwa i tylko przez wiarygodne profile, oferty profili fikcyjnych będą usuwane.

"Licytacja" trwa do dnia 17 grudnia 2017 roku do godziny 21.00.

Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku i nie chce go założyć może swoją propozycję darowizny złożyć osobiście u mnie, wtedy ja, za jego zgodą podam tę wartość i wskażę potencjalnego darczyńcę

Do zdobycia jest łącznie 5 reniferów. Zwycięzcami zostanie 5 osób, które zadeklarują największą kwotę. 

Zwycięzca otrzyma "licytowanego" renifera Jacusia  po przekazaniu potrzebnych produktów na trwającą w naszych sklepach zbiórkę żywności za równowartość zdeklarowanej kwoty. (Nie przyjmuję gotówki)

 

Oczywiście nie jest to prawdziwa licytacja, bo nawet nie znam przepisów jakie mogłyby mieć tu zastosowanie. To nic innego jak dobrowolna chęć wsparcia najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego sołectwa produktami spożywczymi za określoną, zaproponowaną przez darczyńcę kwotą gdzie w ramach podziękowania osobie, która zdeklaruje najwyższą kwotę przekażę przedmiotowego renifera Jacucsia

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby inni darczyńcy, których proponowana kwota nie będzie najwyższa, przekazali produkty o równowartości zaproponowanej kwoty.

 

LINK DO "LICYTACJI" renifera Jacusia NA FB - kliknij aby przejść

 

Chciałbym z tego miejsca złożyć serdeczne podziękowania dla Piekarni Cukierni Jarzębiński z Kościerzyny za ofiarowanie reniferów oraz z góry dla wszystkich biorących udział w akcji.

Pamiętajmy też o "licytacji" talerza:

LINK DO "LICYTACJI" unikatowego talerza NA FB - kliknij aby przejść

 

Marcin Żurek

 

Wyświetlony 229 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 grudzień 2017 10:06
Komentarze   
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież