piątek, 14 czerwiec 2013 22:00

Pytania do związku o śmieci...

Napisał

Szanowni Mieszkańcy. Do wczoraj nie otrzymałem odpowiedzi na Wasze pytania przesłane do Związku Gmin Wierzyca w sprawie śmieci. W związku z tym, że Wójt Gminy Kościerzyna Pan Grzegorz Piechowski jest Członkiem Zarządu ZG Wierzyca, pozwoliłem sobie te pytania zadać właśnie naszemu Wójtowi podczas wczorajszej sesji.

 

czwartek, 13 czerwiec 2013 22:00

Spartakiada Seniorów. Łubiana na II miejscu.

Napisał

Wczoraj 13 czerwca odbyła się VI Spartakiada Seniorów w Wielkim Klinczu. Rywalizowały 3 drużyny: Kościerzyna, Łubiana oraz Wielki Klincz. W tym roku nasza drużyna zajęła II miejsce. I miejsce tym razem zajęła drużyna z Wielkiego Klincza. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku nasi zwyciężyli spartakiadę.

poniedziałek, 10 czerwiec 2013 22:00

Festyn rodzinny

Napisał

Rada Rodziców oraz Zespół Kształcenia w Łubianie zapraszają na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się 16 czerwca.

Więcej informacji na plakacie.

poniedziałek, 10 czerwiec 2013 20:18

Organizacja ruchu na osiedlu domków jednorodzinnych.

Napisał

Szanowni mieszkańcy.

Na zebraniu poruszany był temat organizacji ruchu na osiedlu domków jednorodzinnych.  W czasie dyskusji nad tym tematem zaproponowano dwie opcje...

sobota, 08 czerwiec 2013 22:00

"Otwarte Serca" w ZOO

Napisane przez

1 czerwca o godz 8.00 rano dzieci oraz młodzież niepełnosprawna wraz ze swoimi rodzinami, a także z wolontariuszami Stowarzyszenia „OTWARTE SERCA” wyruszyli na wycieczkę integracyjną do gdańskiego ZOO. Podczas wycieczki do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku dzieci zobaczyły i poznały różne gatunki gadów, ssaków, ptaków, płazów i ryb, które do tej pory widziały tylko w książkach lub telewizji.

czwartek, 06 czerwiec 2013 22:00

Sesja Rady Gminy 7 czerwiec 2013

Napisał

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna Sesja Rady Gminy Kościerzyna. Przytoczę tylko punkty dotyczące głównie nas - mieszkańców Łubiany. Najważniejszym dla nas było odznaczenie medalem i odznaką „Złoty Laur” Księdza Kanonika Bogdana Augustyniaka.

czwartek, 06 czerwiec 2013 22:00

Zaproszenie na szkolenie.

Napisał

Szanowni mieszkańcy. Firma Lumen Technik ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie z zakresu odnawialnych źródeł energii. Więcej informacji na plakacie.

Drodzy mieszkańcy. Im więcej wypełnionych deklaracji spływa do mnie, tym więcej pojawia się pytań. Na większość z nich odpowiadam Wam na miejscu ale część z nich wymaga odpowiedzi przez związek. Przedstawione poniżej Wasze pytania przesłałem do Związku Gmin z prośbą o odpowiedzi, abym mógł je Wam przedstawić. Niektórzy z Was dzwonią z pytaniami, niektórzy zadają je na miejscu. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to proszę je zadawać tu lub przez zakładkę kontakt - link.