sobota, 13 kwiecień 2013 22:00

Nasza strona ma już tydzień!

Napisał

Dziś mija tydzień od zebrania wiejskiego, a co za tym idzie od uruchomienia Naszej strony. 

Przez ten tydzień wydarzyło się dosyć dużo.

Oto Nasza strona w statystykach na tle ubiegłego tygodnia:

piątek, 12 kwiecień 2013 22:00

Naprawa dróg gruntowych.

Napisał

Podczas zebrania Pan Zbigniew Malek - dyrektor Zakładu Komunalnego obiecał, że jak tylko przyjdzie wiosna to zostaną naprawione wszystkie drogi gruntowe. Na zebraniu Wójt z uśmiechem na twarzy zaproponował przesunięcie środków z chodników na remont dróg. Ostatecznie mieszkańcy zdecydowali o podziale kwoty 80,000 zł przeznaczonej na chodniki na 2 równe części. Jedna na chodniki...

czwartek, 11 kwiecień 2013 22:00

Szkolenia organizowane przez LGD STOLEM

Napisał

Szkolenia dot. ogłoszonych konkursów na działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” oraz tzw. „Małe projekty”

czwartek, 11 kwiecień 2013 22:00

Gminne spotkanie z motocyklem

Napisał

Gminne spotkanie z motocyklem.

środa, 10 kwiecień 2013 22:00

PEDIATRA w Łubianie!!

Napisał

Wiadomość z ostatniej chwili. Od dziś pierwszy raz w historii naszej przychodni przyjmuje pediatra. Pan Doktor jest zdziwiony, że nie ma pacjentów. My, w przeciwieństwie do  Prezesa Słomińskiego skorzystamy z tego, co się dla nas robi.

środa, 10 kwiecień 2013 22:00

Z kaszëbsczim w szkòle

Napisał

Dziś 11 kwietnia o godzinie 16.00 w Zespole Kształcenia w Łubianie odbył się "Kaszëbsczi wieczór" z udziałem uczniów naszej szkoły, które uczą się języka kaszubskiego. Gośćmi specjalnymi byli:

Pan Benedykt Karczewski - znany kaszubski działacz i poeta...

wtorek, 09 kwiecień 2013 22:00

Protokół z Zebrania Wiejskiego

Napisał

Szanowni Mieszkańcy.

Zgodnie z obietnicą zamieszczam na naszej stronie protokół z zebrania. Dzięki szczegółowym zapisom protokolantki Pani Zdzisławy Białek udało się odtworzyć przebieg naszego zebrania. Jeśli zauważą Państwo, że coś co jest w nim zwarte nie jest prawdą lub zostało coś ważnego pominięte to bardzo proszę o informację.

 

niedziela, 07 kwiecień 2013 22:00

Po zebraniu...

Napisał

Szanowni Mieszkańcy.

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie na Zebranie Wiejskie. Jestem pod wrażeniem tak wysokiej frekwencji. Dziękuję za zgłaszane na zebraniu problemy, którymi już od jutra zacznę się zajmować. Na bieżąco będę Państwa informował o tym, co już udało się załatwić i o terminach załatwienia innych Państwa spraw. Szanowni Pastwo to ja jestem dla Was a nie Wy dla mnie. Oczywiście wszyscy jesteście mi potrzebni i liczę na owocną współpracę z Wami. Proszę zgłaszać wszelkie, nawet te wydające się błahymi problemy. Podziękować należy również Pani Prezes Krystynie Wawrzyniak za uczestnictwo w zebraniu a w szczególności za poinformowanie nas u samego źródła co dalej z naszą PRZYCHODNIĄ.