Logonowe

Archiwum aktualności z Łubiany i okolic...


Inne akcje 24.01.2018

Archiwum ky22lv
Dnia 24.01.2018 Druhowie z OSP Łubiana brali udział w ćwiczeniach na lodzie wspólnie z JRG Kościerzyna, policją i pogotowiem ratunkowym nad jeziorem Gałęźne.

Czytaj więcej...


Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 8

Archiwum ky22lv
Obszar: województwo pomorskieWażność: od 2018-01-24 01:00:00 do 2018-01-24 07:00:00Przebieg: Prognozuje się, postępujące od zachodu opady marznącego deszczu, powodującego gołoledź.Prawdopodobieństwo: 80% (Opady marznące)

Czytaj więcej...


Ostrzeżenie meteorologiczne według Dawida

Archiwum ky22lv
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE – OPADY MARZNĄCE.ZAKRES CZASOWY OBOWIĄZYWANIA - 24.01.2018 r. - 00:00 CEST – 24.01.2018 r. - 12:00 CESTOBSZARY OBJĘTE OSTRZEŻENIEM – Powiat Kościerski

Czytaj więcej...


Projekt chodnika na ul. Kasztanowej.

Archiwum ky22lv
Szanowni Mieszkańcy.Informuję, że jest gotowy projekt długo wyczekiwanego chodnika na ul. Kasztanowej. Z projektem można zapoznać się pobierając plik pdf lub jpg. Można to zrobić również u mnie na miejscu. 

Czytaj więcej...


Zebranie Wiejskie (duże), Fundusz Sołecki, wnioski...

Archiwum ky22lv
Szanowni Mieszkańcy.Już dziś zapraszam na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w niedzielę, 4 marca, o godzinie 17.00 w holu głównym naszej szkoły. (To wstępny, zarazem wysoce prawdopodobny termin. Jeśli jednak z jakiegoś powodu ulegnie zmianie to zostaniecie Państwo o tym poinformowani)

Czytaj więcej...


Podatek od nieruchomości - decyzje, wieczysta dzierżawa.

Archiwum ky22lv
Szanowni Mieszkańcy. Informuję, że od dnia dzisiejszego dostępne są już decyzje podatkowe. 

Czytaj więcej...


Blankiety do wpłat za śmieci

Archiwum ky22lv
Szanowni Mieszkańcy. Informuję, że od wtorku będzie można już odbierać u mnie blankiety do wpłat za śmieci na rok 2018.

Czytaj więcej...


Informacja UG o wnioskach na odnawialne źródła energii

Archiwum ky22lv
W styczniu 2017 roku Gmina Kościerzyna złożyła wniosek o dofinansowanie przedsięwzięcia „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na ternie Gminy Kościerzyna i Miasta Kościerzyna”. Gminny wniosek obejmuje budowę instalacji OZE na obiektach gminnych oraz na budynkach mieszkańców, którzy zakwalifikowali się w naborze ogłoszonym w październiku 2016 roku.

Czytaj więcej...


Dzień Babci, Dzień Dziadka

Archiwum ky22lv
Niechaj dziadzio z babunią tak nam długo żyją,Póki komar i mucha morza nie wypiją.A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,Niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.  

Czytaj więcej...


Opłata za śmieci.

Archiwum ky22lv
Szanowni Mieszkańcy.Przypominam, że do 25 stycznia obowiązani jesteśmy do uiszczenia, bez wezwania, kolejnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz Związku Gmin Wierzyca w wysokości zgodnej ze złożoną deklaracją.

Czytaj więcej...


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.