Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.


Udostępnij:
Oceń: 21

Źródło ilustracji: podworko.nivea.pl + własne


Pomóżmy zdobyć jeden z piętnastu nowoczesnych placów zabaw o wartości 250 tys. zł. dla naszej szkoły. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy codziennie oddać swój bardzo cenny głos. 


Drodzy Mieszkańcy.

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Podwórko talentów NIVEA". Dwie nasze nauczycielki: Anna Jakubek oraz Magdalena Landowska nagrały filmik pokazujący utalentowanych uczniów naszej szkoły i wysłały zgłoszenie. Teraz reszta w naszych rękach. Poza chwilą naszego czasu to nic nie kosztuje.

Pokażmy kolejny raz, że w nas siła. Pokażmy, że lubimy i potrafimy pomagać. Dajmy naszym dzieciom nowoczesny plac zabaw.

Głęboko wierzymy, że wspólnymi siłami zdobędziemy go dla naszych dzieci.

Oto, co musimy zrobić:

1. Wchodzimy na stronę podworko.nivea.pl - [LINK], wówczas pojawi się strona z kandydaturą naszej szkoły, następnie klikamy w niebieski przycisk GŁOSUJ.

2. W przypadku oddawania głosu po raz pierwszy, należy się zarejestrować. Do tego celu służy formularz, który pojawi się w prawej części ekranu, po wciśnięciu przycisku GŁOSUJ. 

pisujemy swoje dane do formularza oraz podajemy hasło, którym będziemy chcieli się logować do systemu głosowania. Zaznaczamy dwa kwadraciki zgód na przetwarzanie danych oraz jeden kwadracik dotyczący informacji handlowych.

Na końcu zaznaczamy „Nie jestem robotem” i finalizujemy operację przyciskiem „ZAREJESTRUJ SIĘ”.

Jeśli wypełnimy poprawnie formularz otrzymamy taki komunikat:

3. Następnie przechodzimy do skrzynki pocztowej i klikamy w link "Potwierdzenie konta".

4. Następnie wracamy do strony głosowania [LINK] i klikamy ponownie w przycisk GŁOSUJ. Pojawi się wtedy ekran zawierający m.in. w lewej części formularz logowania, skorzystajmy z niego, możemy zaznaczyć „Zapamiętaj mnie”, aby następnym razem nie musieć się logować. 

I gotowe – zagłosowaliśmy na naszą szkołę!

5. Następnego dnia wracamy na stronę i klikamy jeszcze raz głosuj i tak codziennie do końca konkursu 😊

6. Wygrywamy ten konkurs.

7. Nasze dzieci mają cudowny plac zabaw.

Głosowanie trwa do 24 czerwca 2020. Z jednego adresu IP można głosować 5x na dobę. Każdy głos z osobnego zarejestrowanego konta.

Prawda, że to proste? Prawda, że zewrzemy szyki i zrobimy wszystko, żeby docenić i nagrodzić talenty naszych uczniów? Poświęćmy kilka minut na rejestrację i pierwszy głos a każdego kolejnego dnia kilka sekund już na samo zagłosowanie.

Wirtualny spacer 3D po placu zabaw - [LINK]

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do wsparcia kandydatury naszej szkoły w tym konkursie i z góry, w imieniu dzieci, Pani Ani i Pani Magdy oraz własnym serdecznie dziękujemy.

Marcin Żurek, Kamil Pek

Tak może wyglądać nasz nowy plac zabaw: KLIKNIJ PO WIĘCEJ

https://solectwolubiana.pl/articles/1131

Popularne artykuły

PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Aktywny wypoczynek we Wdzydzach dla dzieci z Łubiany i okolic
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
Cisza wyborcza

Komentarze

25.05.2020, 06:09 Mieszkaniec 37.47.***.***
-1
Do mieszkańca z % .... jeżeli masz takie podejście, że z góry zakładasz spożywanie Alko. To pewnie siedzisz w swoim zabutwiałym mieszkaniu z piwem w ręku i bąki zbijasz... ok nie ma problemu twoje życie, ale przynajmniej daj normalnie się rozwijać naszym najmłodszym,cieszyć sie i kożystać w tym zapchlonym takimi jak Ty osobami życiu , co nasze dzieci są winne że " osoby dorosłe " korzystają z ich chwili radości w miejscu dla nich przeznaczonych

24.05.2020, 10:48 Ania 31.0.***.***
4
Nie rozumiem, po co takie komentarze ?Plac zabaw będzie umiejscowiony na placu szkolnym , pod stałym nadzorem kamer, ale oczywiście ogólnodostępny. Zachęcam do głosowania. Wystarczy raz poświęcić 2 minuty na rejestrację , a później codziennie 2 sekundy na głos. Dajmy naszym dzieciom świetnie wyposażone podwórko, gdzie będą mogły rozwijać swoje talenty! TO TAKIE PROSTE!!! Pozdrawiam

24.05.2020, 10:02 Mieszkaniec. 46.169.***.***
-1
Oczywiscie. Aby mieli gdzie siedziec i spozywac %. Tak jak na altanach.

24.05.2020, 09:22 Marcin Żurek
0
Czy głosowaliście już dziś na nasz nowy plac zabaw?


Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE