Zapraszamy do ankiety

6

Źródło: Internet


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie wyborczej organizowanej na naszej stronie.


Sonda znajduje się na stronie głównej i zawiera trzy osobne ankiety. W pierwszej od lewej możemy oddać głos na kandydata na Wójta Gminy Kościerzyna, w drugiej na kandydata do Rady Gminy Kościerzyna z okręgu numer 4, czyli ulice: Kościerska, Krótka, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Zakładowa, krótko nazwany zwyczajowo "Bloki" oraz trzecia i zarazem ostatnia ankieta zawiera kandydatów do Rady Gminy Kościerzyna z okręgu numer 5, czyli ulice Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Długa, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Rolnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Świerkowa, Wiosenna, Wodna, Zacisze, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic), krótko nazwany zwyczajowo "Domki".

Kolejność kandydatów jest taka sama jaka będzie na kartach wyborczych, które otrzymamy już 21 października w lokalu wyborczym.

Aby oddać głos na wybranego przez siebie kandydata w każdej z ankiet, wystarczy tylko nacisnąć przycisk z jego imieniem i nazwiskiem. Każdy może oddać jeden głos na jednego kandydata w każdej ankiecie tylko raz. Po oddaniu głosu ukaże się wykres z ilością oddanych głosów. Ankieta widnieje już od wczoraj późnego wieczora, została pozostawiona przez noc w ramach testów, ponieważ jest to debiut mechanizmu ankietowania na naszej stronie.

Zapraszamy do oddania głosu w ankiecie oraz do pójścia do urn wyborczych 21 października.


Aktualizacja 11.10.2018 godzina 17:30

Uruchomiliśmy dodatkową ankietę na temat Rady Powiatu Kościerskiego w osobnym artykule.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Łubiana wybrała przy rekordowej frekwencji
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wybory 2019 - lista kandydatów
Wybory 2019 - ankieta

Komentarze

15.10.2018, 22:39 . 5.173.***.***
4
Panie Krzysztofie, jak tam sprawa plakatów w Wielkim Klinczu?

13.10.2018, 20:01 wyborca 5.173.***.***
1
Ciekawe jak ten sondaż przełoży się na wynik wyborów. Panowie sołtys i Kamil taka uwaga żebyście dodali obok głosów procenty


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.