Znamy kandydatów na Sołtysa oraz Członków Rady Sołeckiej.

5

Źródło: własne


Drodzy Mieszkańcy.

W dniu dzisiejszym podano do publicznej wiadomości kandydatów na Sołtysów i Członków Rad Sołeckich w sołectwach Gminy Kościerzyna w związku z wyborami zarządzonymi na dzień 17 marzec 2019 roku.

Kandydatami na Sołtysa w Łubianie są:

1) Kropidłowski Krzysztof

2) Marcin Żurek


W sołectwie w wyborach na członków do Rady Sołeckiej zostało zarejestrowanych 6 kandydatów, głosowania nie przeprowadza się, a za wybranych uważa się zarejestrowanych kandydatów. W związku z tym znamy skład nowej Rady Sołeckiej i tak:

1) Grzegorz Hetmański
2) Krzysztof Kropidłowski
3) Kamil Pek
4) Mirosław Pepliński
5) Anna Puzdrowska
6) Krzysztof Recław

Nowym Członkom Rady Sołeckiej Sołectwa Łubiana gratuluję i życzę owocnej współpracy z Sołtysem na rzecz Mieszkańców Łubiany,

Marcin Żurek

Poniżej możemy też zapoznać się, gdzie w pozostałych sołectwach naszej gminy odbędą się wybory i kto kandyduje oraz gdzie już wiadomo kto będzie Sołtysem oraz Członkiem Rady Sołeckiej na kadencję 2019-2025

Źródło: UG Kościerzyna

 


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Nasza siłownia zewnętrzna już jest.
Na sprzedaż samochód - ogłoszenie LUBEKO
Informacja "Lubeko" Sp. z o.o.
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

09.03.2019, 22:11 ceramik 178.235.***.***
3
P. Recław bynajmniej robi dużo dla dzieci i młodzieży z Łubiany. A ty co zrobiłeś? Tylko mądry bo myślisz ze jesteś anonimowy... żałosne

06.03.2019, 02:44 Kris 37.47.***.***
2
A Pan Recław to zaszczycił nas zamieszkaniem w Łubiankę, czy tylko meldunkowo? I będzie dojeżdżał? Nie wyszły żadne wybory i skończyła się promocją na ceramiku?


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.