Już jest Paczkomat.

5

Źródło: Własne


Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych został zainstalowany Paczkomat firmy InPost.


Na samym początku chcielibyśmy podziękować Panu Prezesowi ZPS Lubiana Zbigniewowi Andrzejewskiemu za zgodę, udostępnienie miejsca przy sklepie firmowym oraz nieocenioną pomoc w sprowadzeniu do Łubiany Paczkomatu. Gdyby nie Pan Prezes oraz Wy mieszkańcy nie udałoby się nam zdziałać tak wiele, widzimy po raz kolejny jak dużo może zdziałać współpraca. Dzięki zaangażowaniu tak dużej grupy mieszkańców osiągnęliśmy zawrotny wynik ponad 20 tysięcy punktów w głosowaniu na Nasz Paczkomat.

Warto dodać, że nasz paczkomat jest pierwszym na terenie Gminy Kościerzyna oraz pierwszym w Naszym powiecie zlokalizowanym poza gminną wsią.

Na ten moment Paczkomat jeszcze nie jest podłączony do systemu InPost i nie można jeszcze zamawiać do niego przesyłek, kiedy się to zmieni poinformujemy o tym fakcie w osobnym artykule.

Marcin Żurek, Kamil Pek


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Awaria zasilania
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Harmonogram odbioru odpadów - uwaga błąd
Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.