Nasi na Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna

Artykuł Archiwalny

W dniu 25.04.2015 w Hali Sportowej w Skorzewie odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany przez  ZAKŁAD SPORTU,KULTURY I TURYSTYKI GMINA KOŚCIERZYNA O PUCHAR WÓJTA GMINY KOŚCIERZYNA.

Turniej rozgrywany był w IV kategoriach wiekowych : szkoła podstawowa, gimnazjum, open (17+), open (35+).Zawodnicy z sekcji tenisa stołowego K.S.ŁUBIANA po dobrym przygotowaniu i zaangażowaniu się  zdobyli trzy punktowane miejsca : w kategorii gimnazjum III miejsce zdobył Łukasz Kulas , kat. kobiet 17+ III miejsce zdobyła Natalia Zinka oraz kat. 17+ mężczyzn III miejsce zajął Piotr Kropidłowski. Turniej przebiegał w wesołej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Wszystkim zawodnikom dziękuję za uczestnictwo w turnieju Uśmiech.