Kolejne złote medale Dominika.

Artykuł Archiwalny

Choć Dominik ma już tyle medali, że nie sposób je policzyć, to cały czas dzielnie walczy o następne. Od wczoraj ma na swoim koncie kolejne 3, i to złote.

4 listopada 2017 roku podczas Mistrzostw Polski w Podnoszeniu Ciężarów Kobiet i Mężczyzn 2017 w Zamościu Dominik Kozłowski startując w kategorii Senior do 56 kg zdobył 3 złote medale i tytuł Mistrza Polski. Oto jego wyniki:

Rwanie - 108 kg

Podrzut - 121 kg

Dwubój - 229 kg.

Warto podkreślić, że Dominik czwarty raz obronił tytuł Mistrza Polski Seniorów.

Marian Brunka, trener Dominika, za jego wspaniałe wyniki również zdobył złoty medal.

Wielkie brawa i gratulacje dla Dominika oraz jego trenera.

Dodam, że Dominik oczekuje na oficjalne potwierdzenie brązu w dwuboju z mistrzostw Europy w Chorwacji, gdyż jeden zawodników został przyłapany na dopingu.

Tym, którzy nie wiedzą jeszcze wszystkiego o Dominiku odsyłam do artykułu, który pozwoliłem sobie o nim napisać rok temu - Wielki "mały" człowiek.