Remis na własnym boisku.

Artykuł Archiwalny

Remisem 1:1 (1:0) zakończyła się domowa potyczka Ceramika Łubiana, który w 2 kolejce piłkarskiej A-klasy podejmował Sławka Borzechowo.

Po ogromnych zmianach personalnych w Ceramiku, biało-niebiescy w tym sezonie rzadko będą faworytami w starciu z pozostałymi ekipami, występującymi w tym sezonie w A-klasie. Tym razem team z Łubiany zmierzył się ze Sławkiem Borzechowo, który w tym starciu zamierzał zgarnąć komplet punktów. Podopieczni Krzysztofa Jażdżewskiego pierwszą połowę zakończyli prowadzeniem 1:0, a gola zdobył Łukasz Bode. Borzechowianie mieli kilka doskonałych okazji, po których mogli pokusić się o zdobycie bramek, jednak uczynili to dopiero na 15 minut przed końcem spotkania. Piłkarze Ceramika mimo skazania na niepowodzenie, udowadniają, że mimo pewnych problemów w każdym meczu dają z siebie maksimum i ambitnie walczą o korzystny wynik. W drugiej połowie rywalizacji ze Sławkiem miejscowi także mogli zdobyć bramkę, jednak w kilku sytuacjach zabrakło skuteczności.

W najbliższą niedzielę (8.09) ekipa z Łubiany zmierzy się na wyjeździe z Santaną Wielki Klincz w derbach Gminy Kościerzyna. Początek o 14:00

źródło: sportowakościerzyna.pl