Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Pixabay


Kochani. Jak wiadomo od dziś otwieramy dla Was nasz salon. Robimy wszystko co w naszej mocy aby w jak najkrótszym czasie nadrobić maksimum zaległości. 


Nasz salon nie tylko przeszedł małą metamorfozę, ale i został dostosowany do wymogów sanitarnych. Wszystko po to abyśmy wszyscy, po obu stronach nożyczek, czuli się bezpiecznie. 

Kochani. Pamiętajcie, że poczekalnia jest nieczynna. Wszystkie wizyty, zgodnie z rządowymi wytycznymi, muszą być poprzedzone zgłoszeniem telefonicznym.

Wiem, że od rana dzwonicie. Przepraszam, ale nie jestem w stanie odebrać każdego telefonu nie mniej uspokajam Was i zapewniam, że do każdego oddzwonię.

Ewa Sabisz

Popularne artykuły

PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
Przerwa w pracy kiosku oraz poczty
Ogłoszenia parafialne 06.09.2020
Dziad swoje, baba swoje 

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE