Maseczki dla mieszkańców od ZPS "LUBIANA"


Udostępnij:
Oceń: 1

Źródło ilustracji: ZPS "LUBIANA" S. A.


Porcelana Lubiana nieustannie pomaga. Nie zwalniamy i robimy wszystko, co w naszej mocy, by poprawić życie lokalnej społeczności ❤️

Dla Domu Pomocy Społecznej w Stawiskach przekazaliśmy 900 sztuk porcelany oraz 500 maseczek ochronnych wykonanych przez naszych pracowników.

Nie zapominamy też o naszym najbliższym otoczeniu - mieszkańcy Łubiany otrzymali 200 maseczek. Postaramy się sprostać wyzwaniu i w najbliższym czasie wciąż przyczyniać się do zachowania bezpieczeństwa mieszkańców regionu 😊

Czytamy na facebookowym profilu ZPS "Lubiana"


Drodzy Mieszkańcy.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pierwsze 200 maseczek dla tych z Was, którzy z jakichś powodów jeszcze jej nie posiadają. Każdy zainteresowany otrzyma taką maseczkę nieodpłatnie. Wystarczy zgłosić się do kiosku. Jeśli zapas sie wyczerpie dostaniemy kolejne.

Marcin Żurek

Popularne artykuły

Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?

Komentarze

22.05.2020, 04:02 Ania K. 83.23.***.***
3
"Samochwała w kącie stała i wciąż tak opowiadała....". Wspaniale, że ludzie pomagają jednk nie rozumiem robienia sobie reklamy, bo wtedy chyba to nie gest dobrego serca lecz wywąchania dobrego interesu. Jak chcesz pomagać to rób to w ciszy a nie w blasku fleszy!!!


Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE